Ekim bizim ayımız olsun miniklerimiz bizimle olsun

sen bir iki aya hamiş olursun merak etme.doğum kontrol kullanıp bıraktıktan snra ilaç etkisini bir kaç ayda atıyormuş vücuttan.ondan sonra hamiş olrsun merak etme

merhaba ,iyiyim canım sen nasılsın.bende şu adetim gelmesini bekliyorumki yoluma bakacam ona göre.burdak ien rahat benim galiba bişey beklemediğim için.ballı küre başlayacam

adet bittikten sonra çalışmalara başla hemen Ama yumurtlama gününe dikkat et o zaman daha yüksek ihtimal gebe kalınıyormuş Ballı kürü yap aç karnına unutma

hatibulut,yumurtlama belirtileriniz yazarmısın sümüksü akıntı varmı.

benim adetim kistimden dolayı çok düzensizdir o yüzden doktor yumurtlama testleriyle daha iyi bir sonuç alırsın dedi.bnde internetten gitti gidiyordan bir takım set aldım ve çok uygun 20 tl.adetimin 7.gününden itibaren kullanmaya başladım.bak son 2 günün testini resim yolluyorum...sonra çift çizgi bariz şekilde olunca 24-36 saat içinde ilşki olmalıymış.sperm 3 gün canlı yaşarken yumurtamız 1 gün canlı yaşarmış.onuda bu testle kolayca anlayıp o günlerde ilşkiye girinceeeee daha çabuk hamiş oluyosun Eki Görüntüle 510094

sen bir iki aya hamiş olursun merak etme.doğum kontrol kullanıp bıraktıktan snra ilaç etkisini bir kaç ayda atıyormuş vücuttan.ondan sonra hamiş olrsun merak etme

Ağzın bal baklava yesin senin İnşaallah canım ekim ayına hepimiz güzel haberler veririz burda

hatibulut,yumurtlama belirtileriniz yazarmısın sümüksü akıntı varmı.
tatlım bnde hiçbir belirti olmuyo ateşim çıkmıyo akıntım olmadı henüz ama test yapıyorum bak yükledim yukarıya..paran varsa 20 tlye test al derim ben.akıntıyı anlamıyorum ben çünkü

teşekkürler canım alayım bende ya aslında ben akıntıdan anlıyorum sanki ama olsun garanti olur. eskiden o sümüksü akıntı olduğunda hep aaaa üşütmüşüm heralde diyordum sümüksü ya yeni öğrendim daha meğer yumurtluyormuşum

adet bittikten sonra çalışmalara başla hemen Ama yumurtlama gününe dikkat et o zaman daha yüksek ihtimal gebe kalınıyormuş Ballı kürü yap aç karnına unutma

benim adet bittikden sonraki hafta oluyo yumurtlama,denedim hep böyle.buda 12.güne falan denk geliyo.
Ama çok komiktirki mutlaka bişey çıkıyo,hiç değerlendiremiyorum.ya hasta oluyoruz.ya bir yere gidiyoruz,ya çok yorgun oluyoruz....vardır bunda da bi hayır.

Ağzın bal baklava yesin senin İnşaallah canım ekim ayına hepimiz güzel haberler veririz burda

veririz merak etmeeeeee sen içini ferah tut birde kızlar ne yapıyoruz biliyomusunuz hayatımız bebek olmuyo biz ve kocamız oluyo odak noktamız bebek olursa o bebek bize gelmez.rahim bu düşünceden bile etkilenir unutmayın rahat olun gezin tozun

evet bnde ne biçim iş bu ıyyy diyodum daha yeni öğrendim çok komik paran varsa kesinlikle al derim işe yarıyo

bnmde geçen cuma adet bitti bu cuma yumurtladım bak tavuk gbi olsun denk gelmiyosa denk getir.ben 5 gün yapmadım dün yaptım öyle olunca insanda biraz kafa dinliyo biliyomusun nasip kısmet ama o güne denk getir bence seninde bebişin olsun bizimdeeeeeeeee

Tamam canım dediği gibi yapıcam eğer 5 ekimde kırmızı gelmezse 9 na kadar sabredip küçük bebek patiği alıcam içinede bir not evlilik yıldönümünüz kutlu olsun babacım yazıcam nasıl güzel olur yaaa

test yapmadan yapma kız yazık adama

benim bat bugün ama henüz gelen giden kırmızılar yok bakalım yarında gelebilme ihtimali var normalde 30 da bir olurdum evlendiğimden beri 29 da bir oluyorum bugün adetten itibaren 30.gün

benim bat bugün ama henüz gelen giden kırmızılar yok bakalım yarında gelebilme ihtimali var normalde 30 da bir olurdum evlendiğimden beri 29 da bir oluyorum bugün adetten itibaren 30.gün

ayy çok heyecanlanmada etkilenmesin.sakince yarını bekle sabah hemen test yap inşallah hayırlı haberler verirsin.hemde daha yeni evlisin bn gbi

ayy çok heyecanlanmada etkilenmesin.sakince yarını bekle sabah hemen test yap inşallah hayırlı haberler verirsin.hemde daha yeni evlisin bn gbi

Gayet sakinim çünkü dün 3 tane test yaptım ikisi tek çizgiydi 2.testte hafif bi pembelik olunca 3.yüde yaptım bişey çıkmadı sanırım 2.sinde bi anormallik vardı zaten şu çubuk testleri hiç sevemedim bakalım yarında gelmezse kırmızılar pazar günü eşim arkadaşlarıyla dışarı çıkıcak bende hastaneye kaçarım direk kan testine :) evett daha yeni evliyim bende idrar yolları iltihabı vardı geçen ay regle yakın birden mide bulantısı+kusma başladı bizde dedik acaba hatta eşim hamileysen düşer bayılırım dedi sonra baktık ki biz istiyoruz gerçekten neden erteleyelim zaten 5 yıldır birlikteyiz dedik bakalım şimdi yaramazı bekliyoruz

kesinlikle erteleme sonra bak olmuyo bn eşimle aralıkta tanıştm aralıkta nişanlandm haziranda evlendim hemen istemiyorduk kistim var diye olması gerekiyo deniyoruz olmadı geçen ay bu 2.ay hayırlısı diye bekliyoruz bizdeeeee

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…