Ekim bizim ayımız olsun miniklerimiz bizimle olsun

benide eklermisiniz bat tarihim 5 ekim,eğer kırmızıyı görmezsem 9 ekim evlilik yıldönümümüz eşime en güzel hediye olur inşaallah :)

umarım yıldönümünüzde güzel haberler alırız.bende eşime doğum günü hediyesi düşünmüştüm ama eylül ayını boş geçirdim,midem yüzünden yumurtalar boşa gitti.

mrb kızlar biz de bu ay çalışmalara başlıycaz inşallah bebiş için geçen ay küçük bi heyecan yaşadık 1 kere bi kaza olmuştu adetim de 3-4 gün gecikince çok heyecanlandık ama mucize olmadı tabi:KK1: neyse bize gösterdiği bişi oldu biz azlında fena halde bebiş istiyormuşuz onu gösterdi o yüzden başlıyoruz bu ay benim bat 12 ekim olacak.

Benim BAT bugün ama gelen giden yok bazen 29,bazen 30 da bir döngüm bakalım yarında gelebilir benim kırmızılar burnumda kocaman sivilce çıkmış sabah :KK50:

inş.kür işe yarar cnm benimde bugün 2. Günüm sende bi farklılık varmı akıntı gibi

yok valla hiçbi değişiklik yok :KK1: Akıntı falan yok kupkuru :KK1: Bende ovulasyon testi yapıyorum yumurta takibi için bak $2012-09-14 13.19.08.jpg bu günlerin dışında gebe kalmaz çok zormuş haberiniz olsun kızlarrrrrrrrrrrrrrrrr:KK1:

anladım cnm ovulasyon testi yapmaya çok üşeniyorum açıkcası sen hiç tedavi gördünmü tatlım

daha 3 aylık evliyim bebek düşünmüyorduk adet düzensiz diye gittim kist çıktı.snra gebe ol dedi doktor sanki kolayda :KK1: Bu ikinci ayımız işte.çörekotu bal yaptm geçen ay.bu ayda kist için saraçoğlu soğan kürü yapın diyor onu yapıyorum sabah akşam.6 ay böyle denicez olmazsa o zaman tedavi görcez.bakalım nasip.senin kaçıncı ayın :KK31:

Sıcaksarap sen nasılsın tatlım ses ver :KK24: Kızlar nerdesinizzzzzzzzz :KK52:

daha 3 aylık evliyim bebek düşünmüyorduk adet düzensiz diye gittim kist çıktı.snra gebe ol dedi doktor sanki kolayda :KK1: Bu ikinci ayımız işte.çörekotu bal yaptm geçen ay.bu ayda kist için saraçoğlu soğan kürü yapın diyor onu yapıyorum sabah akşam.6 ay böyle denicez olmazsa o zaman tedavi görcez.bakalım nasip.senin kaçıncı ayın :KK31:

inşş. bebeğin seni bekletmeden gelir cnm bende soğan kürünü denedikten sonra incir kürüne başlayacam benim yumurtlamam düşük 10 yıla yakın oluyo çocuk istememiz ama olmadı henüz

mrb kızlar biz de bu ay çalışmalara başlıycaz inşallah bebiş için geçen ay küçük bi heyecan yaşadık 1 kere bi kaza olmuştu adetim de 3-4 gün gecikince çok heyecanlandık ama mucize olmadı tabi:KK1: neyse bize gösterdiği bişi oldu biz azlında fena halde bebiş istiyormuşuz onu gösterdi o yüzden başlıyoruz bu ay benim bat 12 ekim olacak.

hoşgeldin canım aynen bizde kist sayesinde bebiş istediğimizi anladık :KK1: inşallah hepimizin bol bol bebişleri olur benimde bat 1 ekim :KK1:

Kızlar bi konuda kafam çok karıştı doktorum yumurtlama günün hastalığından itibaren 13-14-15. gün demişti. benimde son 3 ayı hesapladığım zaman 24 temmuz 16 ağustos 10 eylül internetten bununla hesapladığımda 15 eylül 20 eylül ovilosyon tarihi dio ee benim hesabıma görede 22 23 24 eylül kafam çok karıştı kızlaar yardım edein :KK52:

Kızlar bi konuda kafam çok karıştı doktorum yumurtlama günün hastalığından itibaren 13-14-15. gün demişti. benimde son 3 ayı hesapladığım zaman 24 temmuz 16 ağustos 10 eylül internetten bununla hesapladığımda 15 eylül 20 eylül ovilosyon tarihi dio ee benim hesabıma görede 22 23 24 eylül kafam çok karıştı kızlaar yardım edein :KK52:
Adetinin başladığı ilk günden itibaren 14 gün sayman gerekiyor ama sanırım senin döngün kısa o yüzden bilemiyorum canım

adetin düzenlimi cnm benimki düzensiz olduğu için yumurtlama günüm hangisi gün bilmiyorum açıkcası

hoşgeldin canım aynen bizde kist sayesinde bebiş istediğimizi anladık :KK1: inşallah hepimizin bol bol bebişleri olur benimde bat 1 ekim :KK1:

ne güzel senin az kalmış benim 1 ay var ve halihazırda adetim ama bitsede çalışsak falan diye şimdiden sabırsızlanıyorum:KK1: hadi inşallah ekim ayının ilk hamişi olursun.

adetin düzenlimi cnm benimki düzensiz olduğu için yumurtlama günüm hangisi gün bilmiyorum açıkcası

kızlar ben 2 yıllık evliyim doğum kontrol hapı kullandım hapı kullanırken 28 günde bir hiç şaşmadı hapı bıraktım 26 gün 24 gün derken 26 günde bir oluyorum hazirandan itibaren korunmamaya başladık işte benim o yüzden kafam karıştı artık bu ay kendimi dinler dururum hasta olacakmış gibi bi ağrı oluyo ya kasıklarda onu dinleyecem artık :KK1:

kızlar bi konuda kafam çok karıştı doktorum yumurtlama günün hastalığından itibaren 13-14-15. Gün demişti. Benimde son 3 ayı hesapladığım zaman 24 temmuz 16 ağustos 10 eylül internetten bununla hesapladığımda 15 eylül 20 eylül ovilosyon tarihi dio ee benim hesabıma görede 22 23 24 eylül kafam çok karıştı kızlaar yardım edein :KK52:

canım eğer benm gibi adetin düzensizse kesinlikle ovulasyon testi kullan.yoksa mümkün değil belli olmuyo ne zaman olacağı :KK3:

ne güzel senin az kalmış benim 1 ay var ve halihazırda adetim ama bitsede çalışsak falan diye şimdiden sabırsızlanıyorum:KK1: Hadi inşallah ekim ayının ilk hamişi olursun.

bende öyleydim adet olduğumda üzülmüştüm ama artk üzülmüyorum.çok fazla ilişkiyede girmiyorum bu ay.yumurtlama günüm bugün benim.dün bugün ve yarın yapcaz onun dışında biraz dinlencem bakalm ne olcak hepimiz hamiş olurmuşuz bide :KK1::KK1:

kızlar ben 2 yıllık evliyim doğum kontrol hapı kullandım hapı kullanırken 28 günde bir hiç şaşmadı hapı bıraktım 26 gün 24 gün derken 26 günde bir oluyorum hazirandan itibaren korunmamaya başladık işte benim o yüzden kafam karıştı artık bu ay kendimi dinler dururum hasta olacakmış gibi bi ağrı oluyo ya kasıklarda onu dinleyecem artık :KK1:

benimde düzenliydi tüp bebek denedikten sonra bozuldu adetim bittikten 15 gün sonra hergün lekelenmem oluyo 1 hafta 10 gün sonrada kanamam başlıyo

X