Ekim bizim ayımız olsun miniklerimiz bizimle olsun

huhu kuzular napıyorsunuz kimse kimseyi tanımıyor ya yeni bir yere gelmişim de yabancıyım gibi hissettim kendimi

HAMİŞ ADAYI MÜJDELİ HABER GÜNÜ SONUÇ
desperate201 Ekim

plstgc

1 ekim
41zeynep1 ekim
bugungunlerdenaralık1 Ekim
has_241 ekim

hatibulut

1 ekim

Mucize_GE_

1 ekim
pikoloman2 ekim
çicek speti2 ekim
shummir3 ekim
sengelen4 Ekim
iremneva5 ekim
cool19835 Ekim
deliiasena_6 ekim
nevalee7 ekim
geridonusumkutusu7 ekim
taydin9 ekim
ruba8310 ekim
SaskınAnne10 Ekim
nrkny12 ekim
zeynelim13 ekim
burchean14 Ekim
hully22 Ekim
zencefiil23 Eylül
özlemk18 Eylül
swethoney5 ekim
fizyo5 ekim
[/QUOTE]

Kızlar bi türlü denk gelemiyoruz benim hiç uykum yok ama burda kimse yok ben bugün soğan kürüne başladım inş bu kür vesile olur hamile kalmama

bal tarçına devam ediyorum bugün 3. günüm bakalım faydasına görecekmiyim inşallah ekim ayı hepimize uğurlu gelir

bal tarçına devam ediyorum bugün 3. günüm bakalım faydasına görecekmiyim inşallah ekim ayı hepimize uğurlu gelir

bal-tarçın-çörek otu için kullanım miktarı nedir acaba?
Bir çay kaşağı falan mı? Bayağı duydum ama kullanım şeklini ve kaç gün kullanılacağını bilmiyorum.

bal-tarçın-çörek otu için kullanım miktarı nedir acaba?
Bir çay kaşağı falan mı? Bayağı duydum ama kullanım şeklini ve kaç gün kullanılacağını bilmiyorum.

bende bu siteden araştırdım canım. normalde adetin 2. günü başlanıp 12. günü bırakılıyomuş ben 5. günü başladım. karışım konusunda kimisi göz kararı diyor ben 7 gün kullanacağım için 7-8 yemek kaşığı bal 7 çay kaşığı tarçın ve 7 çay kaşığı çörek otu tozu koydum. tadı mesir macununa benzer bişey oldu. sabah- akşam birer tatlı kaşığı yemeye çalışıyorum ama dediğim gibi ilk defa başladım. umarım vesile olur

Çok tekkür ederim. İnşallah faydası olur:)

zeynelcim çok üzüldüm eşine, ama cidden çok komik olmuş, inşaallah ilerde yavrularınıza anlatacağınız komik bir anınız olmuş

Silik çizgi çıkması önemli değil canım önemli olan t çizgisiniz control çizgisinden daha koyu kırmızı olması öyle olduğunda yumurtan çatlamış oluyor 24-36 saat sonrada ilişki.

bu ovulasyon testleri yüzünden yakın bir arkadaşım bunalıma girdiydi adetten hemen sonra başlayıp 12 gün boyunca devam ettiği test hiç pozitif çıkmamış, "ben yumurtlayamıyorum" diye üzülürken bir baktı ki o ay hamile

benimde ilk denememde pozitifi görmüştüm ama ya gerçekten nasip, vakti var demek ki. ya bilmiyorum benim kafam karışık bu konularda, bir sorun yoksa eşlerde, demek ki Rabbim izin vermiyor, herşey Allah' tan, zamanı gelince olacak demek ki. inşaallah isteyen herkes çok beklemeden kavuşur bebeğine.

Selngelencim topiğin hayırlı olsun şans getirsin inşallah.

Merhaba kızlar ben 8 haftalık bebeğimi 2 hafta önce kaybettim.Düşük oldu,kürtaj olmadım.
Henüz adet olmadım.Bu ay adet olursam ekimde çalışmaya başlicam ama sanırım kasım topiğinde hamile kalabiliyorum en erken
Tabi daha doktora gidicem bakalım bekle diyecek mi
Beklemek istemiyorum

Benide eklermisiniz bat tarihim 5 Ekim,eğer kırmızıyı görmezsem 9 ekim evlilik yıldönümümüz eşime en güzel hediye olur inşaallah :)

Merhaba kızlarrr,haftasonu geldi ya çok mutluyumm
ben soğan kürünü kışın yaptım ,çok iyi geliyo,akıyo her şey,ve gribede iyi geliyo.
Bal çörek otu bende başlayım.adet olurkenmi dediniz..
5 gün kadar adet olacam,ona göre başlarım.

geçmiş olsun.sakin ol ve devam et.sen hamile kaldığını biliyosun.ben onuda bilmiyorum,o yüzden hiç üzülme.herşeyde vardır bir hayır.

Günaydınn kızlarr

Üzüldüm canım bebeğini kaybetmene,inşallah doktorun en yakın zamanda izin verirde burda hep beraber hamiş haberlerimizi alırız

çok geçmiş olsun cnm inş.bidahaki hamileliğin sorunsuz geçer

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…