Ekim bizim ayımız olsun miniklerimiz bizimle olsun

selammm kızlarrr nasılsınız??

c.tei gününü iple çekiorummm doktora gitmek içinn ::KK55:

Günaydıınn kızlarr
Bugünn ovülasyon testlerim geldii,yanlız gebelik testleri içindeki kaset tipi değil çubuk şeklinde dandik bişeymiş :)
Bakalım bu ay bize neler getiricek inşallah hepimiz :KK49: hamişiz

Günaydıınn kızlarr
Bugünn ovülasyon testlerim geldii,yanlız gebelik testleri içindeki kaset tipi değil çubuk şeklinde dandik bişeymiş :)

ben cubuk testleri daha cok seviyorum
daha pratik oluyo ..

bende 20 tane gebelik aldımaman keşke ovulasyon için alsaydım ...

kızlar sizden cok rica ediyorum bu ay mümkün oldugunca cok kişi bal + tarcın + çörek otu yiyelim
sadece 20 gün yicez 1 yemek kaşıgı günde...
diger forumlara baktım taa 2008 yılından bu yana olanları okudum hemen hemen hepsi ilk ayda hamile kalmış yaa
gözlerime inanamadım....

lütfen lütfen ben bu ay başlıyorum bugün adetimin ilk günü

daha pratik oluyo ..

kızlar sizden cok rica ediyorum bu ay mümkün oldugunca cok kişi bal + tarcın + çörek otu yiyelim
diger forumlara baktım taa 2008 yılından bu yana olanları okudum hemen hemen hepsi ilk ayda hamile kalmış yaa
gözlerime inanamadım....

benim adetim bugün bitti bal tarçın yesem geç mi kaldım:KK5:

daha pratik oluyo ..

gözlerime inanamadım....

Ben az önce denedim kontrol çizgisi bile çıkmadı :) yanlış bişey yaptım heralde ilk defa görüyorum çünkü
bende başlıyım o küre ne kadar bal-tarçın-çörek otu konuluyormuş

bende artık ekim ayında olanlardanım. gitti bebişim..

bal-tarçın ve çörek otunu açıklayabilir misiniz?

Merhaba kızlaar :KK3:
Beni de aranıza alınn,Eylül ayı korunmasız ilk ayımızdı daha bat'ıma 3 gün var ama bende keskin belirtiler var hissediyorum kırmızılar geliyorr :KK14: c.tesi günü de test yaptık 6 gün önce çıkar mı bilmiyorum ama koskocamann bi tek çizgi gördüm,zaten bu ay pek çalışamadık eşim gripti tam yumoş günlerimizde ama 14,15,17 değerlendirdik.Yumurtlama günümden beri yaklaşık 12 gündür sinir olduğum kahverengi lekelenmelerim var,2 ay önce bebek düşünmediğimiz için norlevo kullanmıştım (ertesi günü hapı) o da beni mahvetti :KK19: eşim ilk ay olcak diye çok umutluydu tek çizgiyi görünce üzüldü,onun bu çok istekli tavrı beni de geriyo daha yumurtlama günüm gelmeden belim ağrıyo desem doktora gidelim diyo :KK1: Az önce ovülasyon testi ısmarladım internetten bi de onu deneyelim bakalımm

ovulasyon testini nerden ısmarladın canım.. bende almayı düşünüyorumda.

merhaba şekerlerrr,bu soğuk sonbahar gününde güneş içimi ısıttı.HER ŞEY ÇOK GÜZEL OLACAK
evet canım her şey çok güzel olucak inş. pozitif olucaz :KK16:
Günaydıınn kızlarr
benimde ovulasyonlarım geldi ama daha başlamadım yapmaya bu ay kullanmasam mı diyorum
inş. canım hepiciğimiz hamiş hamiş olalaım inşallah
daha pratik oluyo ..

gözlerime inanamadım....

canım ya bende başlıcaktım ama vazgeçtim korktum kist falan yapıyomuş diye duydum
bende artık ekim ayında olanlardanım. gitti bebişim..

bal-tarçın ve çörek otunu açıklayabilir misiniz?
bebeğim gitti derken düşük mü oldu canım geçmiş olsun ama bi daha olıcak inş.
bi çay kaşığı çörek otu havanda dövülmüş olacak bi yemek kaşığı bal ve bir çay kaşığı tarçını karıştırıp adetin 3. günü başlıyosun canım ama yumurtalıkların güzel çalışıyosa her ay yumrtluyosan ben tavsiye etmiyorum kist yapıyomuş çünkü yumurtaları büyütmryr yardımcı ee zaten normal büyüyen yumurtayı daha fazla büyütünce haliyle kist oluyomuş bende o yüzden korktum başlamadım canım
Ben yeni başladım forum takibine umarım benim için de isteyen herkes içinde ekim ayı kısmetli bir ay olur:)
inş. öle olur canım sende aramıza hoş geldin
gg dan canım dün ısmarladım bugün geldi testlerim :KK8: daha adet olmadım cuma bekliyorum az öncede test yaptımm tek çizgiyi gördüm yine :KK5:
kırmızılar gelmeden ümit kesmiyoruz canım belli olmaz çoğu insanın adeti geçmeden belli olmayabiliyor,ama sonuç negatif bile olsa üzülmek yok bu ay olucak inş..stres yapmamalıyız:KK20:

X