Gebeliğe Hazırlık Ekim Ayının Anne Adayları!

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Çok şükür bugün güzel bir haber aldık :) allahım darısı başıma olsun inşallah amin :) isteyen herkesle beraber
Darısı isteyen herkesin başına inşallah. Rabbim isteyen kimsenin kucağını boş bırakmasın. Hep dualarimdasiniz kızlar hepiniz. Rabbim hepimizin gönlüne göre versin inşallah

Darısı isteyen herkesin başına inşallah. Rabbim isteyen kimsenin kucağını boş bırakmasın. Hep dualarimdasiniz kızlar hepiniz. Rabbim hepimizin gönlüne göre versin inşallah

Çok şükür bugün güzel bir haber aldık :) allahım darısı başıma olsun inşallah amin :) isteyen herkesle beraber

Allahım sizlerden de hayırlısıyla guzel haberler almayı nasip etsin. Ben hâlâ inanamıyorum. Inşallah yanılma payı olmayan bir testtir. Inşallah sorunsuz sağlıklı bir gebelik olur

Aminn Rabbim senden de razı olsun canım benim gönüllerimiz bir hamdolsun. Dikkat et kendine bırak dünya işini koş ibadete bitanem ne istersen yaradandan iste. Herşey güzel olacak kızçelerim Allah ın izniyle gönlünüzü rahat tutun dua en büyük ilaç. Dualar dualarla kabul olur her zaman sizde benim dualarımdasınız. Kötü günler geride kaldı Kurumus-Maskara kader bizide güldürecek.

Kızlar ben sabah sabah gidip 3 farklı test aldım,hepsini ilk idrarla yaptım hepside ilk 3-5 dakika da çıktı :) gerçekte çizgiler daha koyu. Her açıdan cektim dünden bugüne e koyulaşma var
Kiz vala bu sefer gordum şükür :d ay cok sevindim vala ya ins daha da koyulasacak var gibi ins

Evet kuzum Allahım çok büyük ondan istediğin zaman herşeyi veriyo çok şükür şu 1.5 senede neler neler yaşadım biri yumurtan yok dedi biri senin çocuğun olmaz dedi biri eşime ameliyat olmassan baba olamazsın dedi çok üzüldük çok ağladık ama kimseye değil sadece Rabbime sığındım bitek çok şükür ki yüzümüzü güldürdü bide sizden güzel haberler aldım mı daha da mutlu olucam canımın içi iyi güzel haberlerinizi bekliyorum ve sağolsun eşim yapıyo zaten o yüzden ev işini falan düşünmüyorum Kurumus-Maskara

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…