Gebeliğe Hazırlık Ekim Ayının Anne Adayları!

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ah ah öyle demiştim kesin yapmam demiştim ama nerdee duramıyorum kiii. Ah inşallah canım bu sefer sağlıklı olsun da kucağıma alayım. Senin ayağın nasıl oldu bu arada?
İnşallah Rabbim kimsenin beklentisini boşa çıkarmasın hepimizin kucakları sağlıklı bebeklerle dolsun :) ayağım gayet iyi zaten günün büyük çoğunluğu yatıyorum daha da iyileşiyor fırsattan istifade :))

İnşallah Rabbim kimsenin beklentisini boşa çıkarmasın hepimizin kucakları sağlıklı bebeklerle dolsun :) ayağım gayet iyi zaten günün büyük çoğunluğu yatıyorum daha da iyileşiyor fırsattan istifade :))
Amin canim inşallah. Üstüne basabiliyor musun? Benim eşimin topuğu kırılmıştı 30 haziranda kiriklar iyilesti Ama hala şiş ve topallıyor :KK43: doktora gitmek istemiyor muayene çok pahalı diye 750 dolar tutuyor muayene eşim için

Amin canim inşallah. Üstüne basabiliyor musun? Benim eşimin topuğu kırılmıştı 30 haziranda kiriklar iyilesti Ama hala şiş ve topallıyor :KK43: doktora gitmek istemiyor muayene çok pahalı diye 750 dolar tutuyor muayene eşim için
Basıyorum ki zaten yürüye yürüye iyileşecek diye düşünüyorum çünkü kemik yerine oturması gerekiyor. Sadece röntgenle kontrol edemiyorlar o da şişlik olmadığı sürece problem yok dedi doktorum. Topuk daha farklı tabi direk üstüne basıyor ve bütün ağırlığını vermek zorunda. İnşallah ikna edersin ve gider ama erkekler sağlık konusunda daha duyarsız oluyorlar bize bişey olmasın diye uğraşırlar ama kendilerini pek önemsemezler :)

Basıyorum ki zaten yürüye yürüye iyileşecek diye düşünüyorum çünkü kemik yerine oturması gerekiyor. Sadece röntgenle kontrol edemiyorlar o da şişlik olmadığı sürece problem yok dedi doktorum. Topuk daha farklı tabi direk üstüne basıyor ve bütün ağırlığını vermek zorunda. İnşallah ikna edersin ve gider ama erkekler sağlık konusunda daha duyarsız oluyorlar bize bişey olmasın diye uğraşırlar ama kendilerini pek önemsemezler :)
aynen valla öyle asla ama asla doktora gitmek istemiyor ya hastaysam diyor bilmeyim daha iyi diyor bide ücretini bahane ediyor:olamaz:anasi kılıklı

Kızlar,ben takvime göre 15 ekim yumurtlamış olmalıyım! Bugün test yaptım ilk 5 dakika içinde çok silik çıktı bidaha yaptim ayni şekilde yine silik çıktı. Daha erken yumurtlamış olabilir miyim? @wiha02 mimarice mimarice Genc_evli Genc_evli @Mirketcik Gamzelikiziniz Gamzelikiziniz @Sultansusultansu @karapisso ve aklima gelmeyen diger hatunlar.suan yazarken bile adet agrisi gibi ama daha hafifini yaşıyorum
canım benim inşallah,ben adetimin bir gün gecikmesi üzerine yaptım,saniyeler içinde kırmızı çıktı ( sanki hiç göremeyecekmişim gibi hissediyordum ) bi de takvime çok güvenme,biz bu ay hiç takip yapmadık,ne zaman istediysek o zaman oldu ve yumurtlama günümüzde ilişki yok.takvimde şaşmalar olabiliyor sonuçta vücudumuz robot değil.benimde aynı her an adet olacakmışım gibi ağrılarım vardı hep,inşallah bebeğin seninledir kuzum

mimarice mimarice canım takvim biraz sıkıntılı olabiliyor erken yumurtlamış tabi olabilirsin hepimizin vücudu farklı 14 e odaklamamak lazım çokta takip etmeden daha iyi oluyor

Hahahahha bende bu kiz ne diyor diyorum hatta netten baktım lh hormonu positif cikar mi hcg testinde diye :KK70: evet evet kuzum hcg idrar testi yaptım
Hahahah kafalar gitti :KK70: günaydıınnnn bitanem :) inşallahhh doğru pozitif vermiştir kuzum idrardan emin olana kadar kana gitme tamam mı kuzum sonra üzülmeyelim ama benim içime iyi şeyler doğuyo biliyosun benimde adetten 12 gün önce başlamıştı ağrılarım

Eklentiler

• IMG_20181022_113351.jpg
    IMG_20181022_113351.jpg
    48,1 KB · Görüntüleme: 28
11. Günündeyim kuzmm saol yinede kuzm senin belrtikern ne zman başlamştı senin döngğn ne kadr
O zaman hergün aynı saatte ovu testini tekrar et çatlaması yakın gibi duruyo zaten 11. Gündeymişsin kuzum benim yumurtlamadan hemen sonra ilk önce göğüs uçlarım acıdı sonra kasıklarım hafiften ağrımaya başladı batmalar oldu ama ben hiç ihtimal vermemiştim çünkü benim adetlerim çok sancılı geçer herhalde erken olcam demiştim öyle bi ağrı kuzum

O zaman hergün aynı saatte ovu testini tekrar et çatlaması yakın gibi duruyo zaten 11. Gündeymişsin kuzum benim yumurtlamadan hemen sonra ilk önce göğüs uçlarım acıdı sonra kasıklarım hafiften ağrımaya başladı batmalar oldu ama ben hiç ihtimal vermemiştim çünkü benim adetlerim çok sancılı geçer herhalde erken olcam demiştim öyle bi ağrı kuzum
Evet kuzm herhalde 13.. De çatlar veya tamamen büyür bende cok sancılı olrum adetimi hastanelik oluyorm hatta serum felan zor kendime gelrm burda paylaşrm diğer günlerde olan testlermi bu ay kloemn verdi doktorm 13. Günü doktor çagrdı canm inşaAllah ozamna kadr büyümüş olr tammeen

Evet kuzm herhalde 13.. De çatlar veya tamamen büyür bende cok sancılı olrum adetimi hastanelik oluyorm hatta serum felan zor kendime gelrm burda paylaşrm diğer günlerde olan testlermi bu ay kloemn verdi doktorm 13. Günü doktor çagrdı canm inşaAllah ozamna kadr büyümüş olr tammeen
Olur kuzum olur sen içini ferah tut herşey iyi olacak Allah’ın izniyle bak bende 1 seneyi geçkin kendim denedim ama ne zaman doktora gittim ki bu ay olmasayfı tedavi olcaktı ama şükürler oldun hep iyi düşündüm evet çok stres yaptım sürekli araştırdım ama hep iyi düşündüm karnımı kasıklarımı tutup dua ettim şükürler olsun seninde gelicek yakında kuzum iyi şeyler düşün iyi olsun

X