Gebeliğe Hazırlık Ekim Ayının Anne Adayları!

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar yarın adetimi bekliyordum bugün dayanamadım test yaptım bir bakın sizce hamile miyim

Eklentiler

• 7B67760C-F423-49B2-9113-4736360728EC.jpeg
    36 KB · Görüntüleme: 51
  • 51BE11EE-C41D-4AC0-81BF-B06F94DCFA34.jpeg
    19,6 KB · Görüntüleme: 56
pik yapmış en sondaki
galiba öyle oldu çünkü ben biraz daha diye koyulaşır dedim ertesi gün ama bi baktım silikleşmiş belli belirsizdi 2. çizgi hiç yumurta olmasaydı testte 2. çizgi belirginleşmezdi değil mi?

Son düzenleme:
Denk gelmiştir ya da gelecektir canım zaten gün aşırı ilişkide tutma ihtimali de var yumurta ve sperm kaliteliyse hiç kafana takma yeter ki Rabbim ol desin bakma uğraşıyoruz

Denk gelmiştir ya da gelecektir canım zaten gün aşırı ilişkide tutma ihtimali de var yumurta ve sperm kaliteliyse hiç kafana takma yeter ki Rabbim ol desin bakma uğraşıyoruz
çok şükür bildiğimiz bir sıkıntı yok
Allah nasip ederse inşallah canım
takibimdesin sen hahahh ilişki günlerimiz bile aynı neredeyse bu akşamdan pazara kadar devam edin siz de

Kızlar kafam çok karıştı. Ben ovu testi denedim bu ay belki hatırlarsınız foto yüklemiştim ve 10. Gün test pik yaptı. Şimdi bata 7 gün var ama elimde kalan son ovu testini kullanayım dedim çizgi bu şekilde çıktı tekrar mı yumurtlama olacak acaba bir ayda iki kere yumurtlanılır mı kafam karıştı

Eklentiler

• image.jpg
    27,8 KB · Görüntüleme: 46
çok şükür bildiğimiz bir sıkıntı yok
Allah nasip ederse inşallah canım
takibimdesin sen hahahh ilişki günlerimiz bile aynı neredeyse bu akşamdan pazara kadar devam edin siz de
Henüz pik yapmadığı için cumartesi+pazar+pazartesi gibi düşünüyorum yarın ki ovülasyon testi önemli bu akşam değerlendirmeyeceğim belki sabah değerlendirim bir de yarın akşam duruma göre vücudun da dinlenmeye ihtiyacı var erkek olarak Önemli olan net pikten sonraki 2 gün canım en az oda

Canım bazen hamilelik belirtisi de sayılabilir koyulaşması ama pik yapmamış zaten lh hormonu vücutta bir miktar hep vardır

sen de belirti varmi canm varsa ne belirtilerin var
Canım çok hafif kasik agrim var. Göğüslerde hassasiyet. Çok saçma gelecek belki ama daha önce 2 başarısız hamilelik geçirdim ikisinde de yumurtlamadan 2-3 gün sonra aşermem oluyordu,mesela canım bir anda deli gibi pasta ister yada ne zamandir yemediğim bir yemek. Dün birden aklima elma ve samosa geldi öyle canım cekti ki :) ama tabi asla da belli olmaz böyle şeyler

yok yok hic sacma gelmiyo aserme mevzzusu bendede oldu ya dun ne yiyecegimi sasirdim hem tursu hem tatli hemde tuzlu yedim ayni anda hayatta tatlari farkli seyleri ayni anda yemem

yok yok hic sacma gelmiyo aserme mevzzusu bendede oldu ya dun ne yiyecegimi sasirdim hem tursu hem tatli hemde tuzlu yedim ayni anda hayatta tatlari farkli seyleri ayni anda yemem
:) tek olmadığıma sevindim bu konuda :) benim evde bir testim vardi onu yaptim bile tabiki negatif. Pazartesi bidaha yapicam

valla bende hala cesaret edemiyorum test yapmya bugün olmam gerekiyordu adet,bu saat oldu hala gelmediler,ağrılarım var ama her an gelebilirler diye de çok korkuyorum,psikolojik de geciktiriyor olabilirim,eğer olmazsam yarın sabah test yapıcam,nolur bana da dua edin 8 ay oldu bekliyoruz hala

gecen ay benimde adetim gecikmisti 1 gun gecikti sonraki aksam oldum cok uzulmustum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…