Gebeliğe Hazırlık Ekim Ayının Anne Adayları!

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
:KK16:Günaydın,tünaydın günün hangi saatinde bunu okuyorsanız. Kızlar nasılsınız? Var mi yeni haberler? Benim adete 10 gün kaldı. Şimdiden test yapmaya başlamak istiyorum tutamıyorum kendimi:kızgın:
Günaydııııınnnn Canım dayan az kalmış biliyorum zor ama ins hayırlı haber alırsın :-*

kizlqr yaa bu ay goguslerimde cok agri var bide kalbim agriyo ara ara ilk defa bu ay oluyo offf nasil gececek bu gunler cok merak ediyorum yaaa dayanamicam test yapicam ama cok erken

@wiha02 nehirnil111 nehirnil111
kızlar dün ve bugünü paylaşıyorum
dün çift çizgiyi gördüm ama bugün 2. çizgi silik neden???
dün kü tam da kopkoyu kırmızı olmadan bugün hemen silik oldu
kafam çok karıştıııı artık ama yaaa:KK12::KK12::KK12::KK12:
Henüz olmamış canım ara ara koyulaşmaya çalışıp silinir az kaldı bence yakında pik yapacak moral bozmak yok devam :KK49:

Henüz olmamış canım ara ara koyulaşmaya çalışıp silinir az kaldı bence yakında pik yapacak moral bozmak yok devam :KK49:
aa öyle mi diyorsun, dün o kadar silikten sonra pik yapacağını zannedemiyorum nedense ben:KK64:
bi de artık döngümün 15. günü
olmaz artık yani
ben her ay adet görüyorum yumurtlamıyor muyum ki anlamadım:mad:

aa öyle mi diyorsun, dün o kadar silikten sonra pik yapacağını zannedemiyorum nedense ben:KK64:
bi de artık döngümün 15. günü
olmaz artık yani
ben her ay adet görüyorum yumurtlamıyor muyum ki anlamadım:mad:
Sıvıya ve lavaboya dikkat ediyorsun değil mi ? saat kaç gibi yapıyorsun mesela testi ? yumurtlayacaksın geç yumurtla olabilir kafana taktıkça ileri atabilirsin :KK16:

Sıvıya ve lavaboya dikkat ediyorsun değil mi ? saat kaç gibi yapıyorsun mesela testi ? yumurtlayacaksın geç yumurtla olabilir kafana taktıkça ileri atabilirsin :KK16:
evet öncesinde sıvı tüketmiyorum 3 saat en az
akşamları yapıyorum 19:00 ve sonrası gibi ama mutlaka 20:00’den önce yapıyorum testleri
şimdi birazdan yapıcam, toplantılarım vardı öğlen saatlerinde yapamadım bir kaç gündür o yüzden akşama kaldı bu hafta hep

evet öncesinde sıvı tüketmiyorum 3 saat en az
akşamları yapıyorum 19:00 ve sonrası gibi ama mutlaka 20:00’den önce yapıyorum testleri
şimdi birazdan yapıcam, toplantılarım vardı öğlen saatlerinde yapamadım bir kaç gündür o yüzden akşama kaldı bu hafta hep
Testi akşam yapma bütün gün vücudun su yemek alıyor lh hormonu şaşırıyor olabilir en sağlıklısı öğlen 11-12 ya da 15-17 arası canım :KK15:Bugün benimde koyulaşmış ama tam pik değil yarın mı olur akşama mı acaba dün değerlendirmiştik yine fazla yorulacağız cumartesi sabah mı değerlendirsek :deli:

WhatsApp Image 2018-10-19 at 11.25.22.jpeg

Testi akşam yapma bütün gün vücudun su yemek alıyor lh hormonu şaşırıyor olabilir en sağlıklısı öğlen 11-12 ya da 15-17 arası canım :KK15:Bugün benimde koyulaşmış ama tam pik değil yarın mı olur akşama mı acaba dün değerlendirmiştik yine fazla yorulacağız cumartesi sabah mı değerlendirsek :deli:

Eki Görüntüle 2199183
dünü değerlendirmeniz iyi olmuş, bu akşam yarın da olmalı bence pazarda oluversin:halay:

bunlar öncekiler bence 13. gün oldu ya çünkü en koyu o gündü sonraki günler silikleşti

Eklentiler

• 4D5DD276-2E72-4D94-925F-0AEA02169D0B.jpeg
    4D5DD276-2E72-4D94-925F-0AEA02169D0B.jpeg
    27,4 KB · Görüntüleme: 30
dünü değerlendirmeniz iyi olmuş, bu akşam yarın da olmalı bence pazarda oluversin:halay:
Yarın akşama net olur tam pik olmadı gibi geldi bana akşama ya da yarına pik yapacak boşuna yormayalım vücudu cumartesi pazar pazartesi değerlendirirsek daha da yüksek olur gibi :KK45:dün 1,5 saat sonra duşa girdim ya aşırı karın ağrım kramp vardı içeride yumurtlamayla ilgili bir şeyler sezmiştim aslında :KK70:
bak bu da az önce yaptığım testim nehirnil111 nehirnil111

bunlar öncekiler bence 13. gün oldu ya çünkü en koyu o gündü sonraki günler silikleşti

Bence 13.gün pik olmuş gibi resimden silik görünebilir sen eminsen o günü ve sonraki günleri değerlendirseydin canım işini şansa bırakma :KK19:

Yarın akşama net olur tam pik olmadı gibi geldi bana akşama ya da yarına pik yapacak boşuna yormayalım vücudu cumartesi pazar pazartesi değerlendirirsek daha da yüksek olur gibi :KK45:dün 1,5 saat sonra duşa girdim ya aşırı karın ağrım kramp vardı içeride yumurtlamayla ilgili bir şeyler sezmiştim aslında :KK70:
bana tam pik olmadı gibi geldi ama akşam yapmıştım 13. günün testini belki desiğin gibi sıvı alımına dikkat etsemde vücutta var yani tün gün birilen su ne de olsa
ama o günden sonra silikleşmesi bence oldu anlamkna geliyor ama Allah bilir elbet benim ki yorum işte
senin kramp vs evet yumurtlama ağrısı bencede
benim haftabaşından beri akıntım da var günlük ped ve iç çamaşırımda gözlemliyorum
gün aşırı devam ediyoruz ama dün akşam bu akşam ve haftasonu full olacak inşallah

Bence 13.gün pik olmuş gibi resimden silik görünebilir sen eminsen o günü ve sonraki günleri değerlendirseydin canım işini şansa bırakma :KK19:

X