Gebeliğe Hazırlık Ekim Ayının Anne Adayları!

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canlar.. Ben bugün dayanamadım ve bat 28 Ekim olmasına rağmen, erken gebelik testi yaptım. Sonuç tabiki koca bir negatif :) sonucun çok değişeceğine de inancım yok. Hayırlısı olsun, Ümitler diğer aya kaldı artık. Yeni sayfa açarsanız ilk beni ekleyin :)

Kızlar bat günü ovulasyon testi böyle çıkar mı,mümkün mü? Gebelik testim kalmamış ovu ile bakayım dedim,kafamda deli sorularo_O

Eklentiler

• 9DD37A88-4632-4BFE-93D5-0E53EB18A8EF.jpeg
    9DD37A88-4632-4BFE-93D5-0E53EB18A8EF.jpeg
    14,6 KB · Görüntüleme: 53
İyi geceler kızlar bişey danışcam bugun adetimin 3. Günü normalde ilk günü karın ve bel ağrım olur geçerdi kasık ağrısı pek olmazdı adet olduktan sonra ikinci güne birşey kalmazdı ama bu sefer hala devam ediyor karın ve kasık ağrılarım korkmaya başladım acaba kötü birşey olabilir mi ya doktora gitsem mi bilemedim ilk kez böyle oluyor çok ta halsizlik var ya kendimi çok mutsuz hissediyorum bu agrilardan düşünmemeye çalışıyorum ama var yani ağrım niye böyle oldu ki bi sıkıntı var gibime geliyor

İyi geceler kızlar bişey danışcam bugun adetimin 3. Günü normalde ilk günü karın ve bel ağrım olur geçerdi kasık ağrısı pek olmazdı adet olduktan sonra ikinci güne birşey kalmazdı ama bu sefer hala devam ediyor karın ve kasık ağrılarım korkmaya başladım acaba kötü birşey olabilir mi ya doktora gitsem mi bilemedim ilk kez böyle oluyor çok ta halsizlik var ya kendimi çok mutsuz hissediyorum bu agrilardan düşünmemeye çalışıyorum ama var yani ağrım niye böyle oldu ki bi sıkıntı var gibime geliyor
Merhaba canim. Sıkıntı yoktur büyük ihtimalle. Bende geçen ay uykudan uyandıracak kadar agrili ve pihtili geçirdim adetimi. Hani derler ya hamile kalmadan önceki aylar adetler düzensizlesiyor diye,belki o yüzdendir

Merhaba canim. Sıkıntı yoktur büyük ihtimalle. Bende geçen ay uykudan uyandıracak kadar agrili ve pihtili geçirdim adetimi. Hani derler ya hamile kalmadan önceki aylar adetler düzensizlesiyor diye,belki o yüzdendir
Ne bilim Vala çok tedirginim hiç böyle birşey olmazdı benim bu yaşıma kadar... kaç aydır korunmuyoruz su an böyle olmasi tuhaf geldi adetimin bitmesini beklicem bklm gecmezse gidicem snrm..
Acaba bu ay erken yumurtladim 4 gün erken geldi adetim ondan kaynaklı olur mu ki normalde 21 ekimdi bnm tarihim

Ne bilim Vala çok tedirginim hiç böyle birşey olmazdı benim bu yaşıma kadar... kaç aydır korunmuyoruz su an böyle olmasi tuhaf geldi adetimin bitmesini beklicem bklm gecmezse gidicem snrm..
Acaba bu ay erken yumurtladim 4 gün erken geldi adetim ondan kaynaklı olur mu ki normalde 21 ekimdi bnm tarihim
E canım ne kadar erken adet olursan demek ki o kadar erken yumurtlamışsın

Canlar.. Ben bugün dayanamadım ve bat 28 Ekim olmasına rağmen, erken gebelik testi yaptım. Sonuç tabiki koca bir negatif :) sonucun çok değişeceğine de inancım yok. Hayırlısı olsun, Ümitler diğer aya kaldı artık. Yeni sayfa açarsanız ilk beni ekleyin :)
Selam benimde bat 26 ekim. Dayanamadım test yaptım. Negatif. Ne bilim ya. Yine de umudumu koruyorum. Ay sonuna kadar umut kaldığı yerden devam . Yoksa dediğin gibi bir dahaki ay için sayfanın ilk üyeleri olmaya hazırız :emir_bebek::anneadayı:

Selam benimde bat 26 ekim. Dayanamadım test yaptım. Negatif. Ne bilim ya. Yine de umudumu koruyorum. Ay sonuna kadar umut kaldığı yerden devam . Yoksa dediğin gibi bir dahaki ay için sayfanın ilk üyeleri olmaya hazırız :emir_bebek::anneadayı:
Bekleyelim bakalım canım. Benim düşük yaptığım gebelikte bat tarihine 2 gün kala çok silik çizgiyle öğrenmiştim Beta Hcg 17 çıkmıştı. Doktor geç Döllenme demişti. Bakalım bekleyelim nasipte varsa olur yoksa diğer aylarda inşallah diyelim Rabbim tez zamanda sağlıklı hayırlı evlatlar nasip etsin

Günaydınlar hepinize. Dün kadın doğum doktruna gittim 1 yila yaklasik denyrz dedim yaşım 33. Ultrsnla baktı keşke demsydm dedim bir cubk gibi biseyle de içten yumurtaya baktı adetin 3 4 günü hormon tahlili vereblrsn dedi. Esin de verecek tahlili dedi. Ona göre yorum yaparım dedi. Bir de şuan adetime 3 gün var ultrsnda anlaşır mi dedm hayr dedi.

Kızlar dün ovu testi yapmıştım bugün de hamilelik testi ile denedim,inşallah doğrudur,8 ay sonra ancak çift çizgiyi görebildim delirmiş vaziyetteyim birazdan kan vermeye gidecem,Allah hepimizin gönlündekini versin

Eklentiler

• 7F7F587B-882A-4205-8925-79D56D385588.jpeg
    7F7F587B-882A-4205-8925-79D56D385588.jpeg
    46,1 KB · Görüntüleme: 36
wiha02 wiha02 @nehirnil111
kızlar dün ve bugünü paylaşıyorum
dün çift çizgiyi gördüm ama bugün 2. çizgi silik neden???
dün kü tam da kopkoyu kırmızı olmadan bugün hemen silik oldu
kafam çok karıştıııı artık ama yaaa:KK12::KK12::KK12::KK12:
Ben sana demiştim ama pik yapmış diye bak bugün çatlamış sakalım yokki llafım dinlensin dinlensin kuzum :işsiz:

Sag tüpüm patladi ve ameliyat oldum tüpüm alındı.
Çok çok üzüldüm allah tezinden şifa,sağlıklı sıhhatli gebelik nasip etsin bi kaç kere konuşmuştuk ov testi hakkında reglden sonra sipariş edicem demiştin hamile olmana sevinmiştim hatta senin için girip bakmıştım nasip işte bende kürtaj oldum kalbi durmuştu bazen rabbim hakkımızda hayırlısını veriyo elimizden bişey gelmiyo ne yazıkki..

Çok çok üzüldüm allah tezinden şifa,sağlıklı sıhhatli gebelik nasip etsin bi kaç kere konuşmuştuk ov testi hakkında reglden sonra sipariş edicem demiştin hamile olmana sevinmiştim hatta senin için girip bakmıştım nasip işte bende kürtaj oldum kalbi durmuştu bazen rabbim hakkımızda hayırlısını veriyo elimizden bişey gelmiyo ne yazıkki..
Aynen yapacak bisey yok ic kanamam basladigi icin acilen ameliyata aldilar tupu de kurtaramamislar

X