Gebeliğe Hazırlık Ekim Ayı Femara ve Ovitrelle Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kuzum çarşamba günü 4+6 da keseyi gördük çok şükür haftaya cuma randevum var yine umarım kalp atışını da duyabiliriz. Sizler napıyorsunuz? Bu ay güzel haberlerinizi almak nasip olsun inşallah
Çok sevindim inşallah kalp atışlarını görürsün canım benim bizde çalışmalara devam iki tane yumurtam vardı onları büyütmeye çalışıyorum bende inşallah buyumuslerdir ondan sonra iğne ile beraber çalışmalara başlicam bakalım

Merhaba 23 Ekim'de iğne oldum bugün test yaptım negatif çıkıyor sizce igne etkisinin bu kadar çabuk geçmesi mümkün mü içimide kaziyorlar sanki öyle ağrılarım var

Merhaba 23 Ekim'de iğne oldum bugün test yaptım negatif çıkıyor sizce igne etkisinin bu kadar çabuk geçmesi mümkün mü içimide kaziyorlar sanki öyle ağrılarım var
Canım bu ağrılarının hepsi normal ama iğne etkisi tamamen 14 günden sonra vücudu terk ediyor onun için 12 günden itibaren test yapmaya başlayabilirsiniz 14 günde kan verirsin inşallah pozitif sonuçlar alırsın

İnşallah bakalım pazartesi progesteron testi vericem ondan sonra ne diyecek bakalım zaten bir yumurtam vardı umarım çatlama bari olmuşturda kist oluşmaz
İğne etkisiyle pozitiflik oluyor diye meraktan yaptim testi ama onu bile göremedim

İnan hepimiz böyleyiz zar zor bir yumurta oluyor onun derdine düşüyoruz yok ki şöyle 3-5 yumurtalayak sende de polikistik over mi var canım

İnan hepimiz böyleyiz zar zor bir yumurta oluyor onun derdine düşüyoruz yok ki şöyle 3-5 yumurtalayak sende de polikistik over mi var canım
Yok canım benim herşey düzenli stoklarim bitmis yaş 36 daha ilk bebegimde de öyle demislerdi normal yolla hamile kaldım 3 yil sonra yine normal hamile kaldim ama mayisda 9 haftalık bebeğimin kalbi durdu arkasından bir kac ay denedim olmayınca doktor tüp bebek dedi ben istemedim zaten bir kızım var bir şans iğne tedavisi deneyeyim dedik bakalım hayırlısı olsun hepimizin hakkında inşallah

Amin canım amin inşallah benimde yaş 36 ama biz çocuk için geç karar verenlerdeniz nasipse inşallah bundan sonra rabbim inşallah nasip eder

Kuzum çarşamba günü 4+6 da keseyi gördük çok şükür haftaya cuma randevum var yine umarım kalp atışını da duyabiliriz. Sizler napıyorsunuz? Bu ay güzel haberlerinizi almak nasip olsun inşallah
Oyy maşallah canım benim daha güzel haberlerini de alırız inşallah

Bizde doktora gittik geldik. Bugün tekrar femera ya başladık. Hayırlısı bakalım cuma günü tekrar gidicez yumurtam ne kadar büyümüş hayırlısı ile Kasım'da da biz gebe haberlerimizi veririz inşallah

Bizde doktora gittik geldik. Bugün tekrar femera ya başladık. Hayırlısı bakalım cuma günü tekrar gidicez yumurtam ne kadar büyümüş hayırlısı ile Kasım'da da biz gebe haberlerimizi veririz inşallah
Ay inşallah canım inşallah Kasım ayı bizim ayımız olsun inşallah bende çok kasık ağrısı oluyor sanırım yumurtalari büyütmeyi başardım bakalım salı günü bende gidip gorucem acaba çok ağrım var deyip yarın mi gitsem diye düşünüyorum

E Evdekikadin çalışmalara başladın mı bakim
Olacağından değil de işte yaptık biseyler yumurtlama günlerim adet takvimime göre geçti ama ne akıntı ne ağrı sizi hiç bir belirti olmadı yine olmadı diye çok takmadım adetin 3.gunu başlıyor serüven yeniden 13 gün var heralde adet olmaya da sen ne alemdesin var mı belirtin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…