Gebeliğe Hazırlık Ekim Ayı Femara ve Ovitrelle Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Olgunlaşmaya gelmeden önce ilk oluşan yumurtalar var ya canım. Daha olgunlaşmadan önce oluşan yumurta sayısından bahsetti arkadaşım, bilmiyorum bel ki ben yanlış anladım. Ama bende hep 3 yumurta okuyor üçüde 20 cm ye kadar büyüyor doktorum kontrol ediyor ama kaçı çatlıyor bilmiyor. Perşembe günü çatladı mı diye bakacak doktorum. İnş belli olur çatlayıp çatlmadığı ya da kan testi yaptırır mı acaba değerlerime bakmak İçin onu da bilmiyorum

İnşallah olur ilk denemem ama heyecanla 4 gün kaldı perşembe yeniden kan testi vercem inşalla olur

İnşallah olur ilk denemem ama heyecanla 4 gün kaldı perşembe yeniden kan testi vercem inşalla olur
Canım bu iş sabır işi dediğim gibi ilk aydan hamile kalanda sonraki tedavilerde hamile kalanda var psikolojik olarak lütfen kendini çok sartlama o bile çok etkiliyor dollenmeyi akışına bırakmaya çalış lütfen

Birde tiroid için ultrasonla bakıldı mı hasimato görüntüsü var mı yok mu oda çok önemli gebe kalmada

Canım o küçük folikuller her bayanda var önemli olan onlardan kaç tanesi döllenme olgunluğuna ulaşıyor mu ona bakmak lazım

Canım o küçük folikuller her bayanda var önemli olan onlardan kaç tanesi döllenme olgunluğuna ulaşıyor mu ona bakmak lazım
Geçen üç tane olgunlaşmıştı bende bu ay iki. Sanırım yeterli. Acaba diyorum daha fazla mı olgunlaşması gerekiyor bakalım canım hayırlısı inşallah. Oturup bekliycez

Ya geçmiş olsun agrım olduğu gün mu adet oldun canım 15. gün mu oldun
17.gün oldum yani aslında iğneden sonra 14.gün adet olunuyor demişlerdi ama ben kendi döngüme göre oldum yine. Evet adet olacağım sabaha karşı aşırı bir ağrıyla uyandım. Öncesinde olmuştu biraz ağrı ama kasıklarıma sancı gibiydi

Anladım canım çok geçmiş olsn

Bende hsg olacagım hemen mi hsg den snra hamılr kaldnz

Merhabalar bende 8 Ekim'de ovitrelle vuruldum. Dün yani 10 gün geçince kan testi verdim sadece 0 çıktı. Normalde 15 gün bekleyin deniyor iğneden sonra ama 0 kesin sonuçtur değil mi bilgisi olan varmı acaba

Merhabalar bende 8 Ekim'de ovitrelle vuruldum. Dün yani 10 gün geçince kan testi verdim sadece 0 çıktı. Normalde 15 gün bekleyin deniyor iğneden sonra ama 0 kesin sonuçtur değil mi bilgisi olan varmı acaba

Canım biz seninle aynıyız benim hsg sonrası haziran ayında turmuştu temmuz başında düşüğüm oldu sonrasında tutmadı bir daha bu ay ovitrelle kullandım. Bana doktorum daha önce düşük olduğu için progestan verdi adetimin 21. Günü kullanıma başlayacak şekilde. Doktoruna bir sorsana progestanı. Olumsuz düşünme çok şükür sağlıkla sıhhatle kavuşursun inşallah.

Canım çok geçmiş olsun sana da iğne etkisi değilmiş ilk değerim 24 sonraki 70 çıktı. Umarım sağlıklı bir gebeliktir. Allah isteyen herkese sağlıklı gebelik nasip etsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…