Gebeliğe Hazırlık Ekim Ayı Femara ve Ovitrelle Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Üstteki Pazartesi alttaki bugün ki ikisinide saat 7 gibi bu saatlerde yaptim🤲
Pzt günkü test bozuk mu yatay çizgi çıkmış sanki. 14. Gün çıkan çizgi %99 iğne etkisi değildir canım. Ben 13, 14, 15. Günde yaptım atıyorum sana testleri

Eklentiler

• 4743CBB4-BC5F-4D53-A5A9-F5AD5B02FAAB.jpeg
    4743CBB4-BC5F-4D53-A5A9-F5AD5B02FAAB.jpeg
    91,1 KB · Görüntüleme: 75
Merhaba canım bende bu ay ilk defa klomene başlıcam inşallah rabbim hepimize nasip eder Ne durumdasın sen şimdi test yaptırdın mı
Yarın doktor çağırdı yumurtalıklarıma bakacak çatlamış mı diye. Bu arada çok fena enfeksiyon oldum oldum ben sanki idrarda yanma boşluk ve yumurtalıklarda ağrı var, yumurtLar çatlamadı da kist mi oldu nunun etkisiyle enfeksiyon mu oldu bilmiyorum. Kendimi acayip halsiz hissediyorum 😞

Kuzum senin 13 le benim 13 aynı gibi duruyor
Ben 13. Gün çizgi çıkınca gittim koşa koşa kan verdim 24 çıktı beta hcg. Doktorum iğne etkisi değildir olsa bile bu tarihte bu kadar yüksek kalmaz dedi. Sonraki gün testte koyulaşınca emin oldum 15. Gün test verdiğimde 70 çıktı bugün yani 17. Gün test verdim 182 çıktı

Ben 13. Gün çizgi çıkınca gittim koşa koşa kan verdim 24 çıktı beta hcg. Doktorum iğne etkisi değildir olsa bile bu tarihte bu kadar yüksek kalmaz dedi. Sonraki gün testte koyulaşınca emin oldum 15. Gün test verdiğimde 70 çıktı bugün yani 17. Gün test verdim 182 çıktı
İnşallah ben hastaneye yakınım sabah 8 de acilde veririm. Acilde mi verdiniz sizde

İnşallah ben hastaneye yakınım sabah 8 de acilde veririm. Acilde mi verdiniz sizde
Cumartesi acilde vermiştim evet. Daha sonra da takibini yapacağınız yerde verin mutlaka lab farkı olabiliyor çünkü. Birkaç kez artış için kan vermeniz gerekecek hayırlısı olsınn

Arkadaşlar 7 Ekim'de iğne oldum 12 gün test yaptım negatif net bı şekilde çıktı. İkinci silik çizgi fln yoktu. Şimdi 14 gün test yaptım şimdi yaptım bu şekilde çıktı bişey deyin benim gibi olan var mı sabah kan vercem iğne etkisi değildir dimi
Hamilesin büyük ihtimalle canım Sabah hemen kan ver lütfen

Canım eczaneden baticon al leğene baticonlu oturabileceğin sıcaklıkta su yap ve içine otur bol bol su tüket lütfen limonlu idrar yolu vajinal enfeksiyonlara çok iyi geliyor
Yarın doktor çağırdı yumurtalıklarıma bakacak çatlamış mı diye. Bu arada çok fena enfeksiyon oldum oldum ben sanki idrarda yanma boşluk ve yumurtalıklarda ağrı var, yumurtLar çatlamadı da kist mi oldu nunun etkisiyle enfeksiyon mu oldu bilmiyorum. Kendimi acayip halsiz hissediyorum 😞

İnşallah düşündüğün gibi bir şey değildir sen içini ferah tut

Tebrik ederim canım darısı başımıza inşallah

Aslında hayır ama hamilelikte hormon değişimleri olabiliyor yani sivilceye meyilli bir cildiniz varsa daha da artabiliyor o yüzden bir ihtimal diye düşündük ama değilim :)
Hah tamaaaaaammm yeni bir hikaye daha eklemiş oldum belirtiler arasına 😂 bunu öğrendiğim iyi oldu ahshdbhd

Canım sen nasılsın bu arada nasıl hissediyorsun kendini 😊
Canım ben süper grip oldum Sürünüyorum resmen ya femaraya başladım bugün daha iyiyim ama Bir öksürük kaldı sen ne yapıyorsun nasıl gidiyor karantina bitti mi ilaç aldın mı git baktır yumurtalarına belki büyümüştür

X