Gebeliğe Hazırlık Ekim Ayı Femara ve Ovitrelle Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Seninki güzel çıkmış canım benim 0 dan 2 den yüksek çıkmıyor
Yumurta mı catlamaiyor sizin iğne oluyorsunuz galiba dimi yinede neden catlamasin anlamadım ben bu ay testle takip yapınca uzunca bi sure testler tam siliklesmedi çatlaması kistlesti sandığım için progesteron verdim. İnşallah isteyen herkese en kısa sürede nasip olur

Hala olmadıysan test yapsana canım belli oluyor zaten varsa
Ya yapmıştım 11.gün negatif çıkmıştı şimdide cesaret edemedim biraz geçsin dedim. Adet olcak gibi ağrım vardı ondan heralde oluyorum dedim ama ağrıda geçti bilemedim ne yapsam yarın test yapıyım en iyisi olmazsa zaten adet olurum
Test yaptın mı acaba
Test yaptın mı canım? Birkaç gün geç adet olunabiliyor. Ya da geriden gelen yumurtan var mıydı?
İki yumurta olmuştu boyutları iyi dedi doktor kaç mm söylemedi sonrada iğneyi verdi zaten.

Yap gitsin o zaman beklerken strese giriyor insan

Canım 11. Gün çok erken olmuş sen o negatife bakma. 14. Gün geldiyse test yapabilirsin. Eğer negatif çıkarsa iki durum var ya adet olacaksın ya da ikinci yumurta daha küçüktüyse onun döllenmiş olma ihtimali var

Kızlar ya canım aşırı sıkkın. Dün akşam afedersiniz çok gazım vardı. Mahvoldum bu adet öncesinde olur bana biraz da ishal gibi olurum sabah da öyle oldu. Galiba benim tutmadı ya. Zaten adet olacakmış gibi kasılmalarım baya var

Ayy inşallah ya umutlandım kendi kendime ama çokta umutlanmak istemiyorum

Az daha dayan 14 un dolmasına surda kaç gün kaldı sık dişini

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…