Ekim ayı Dondurulmuş transfer deneyimlerinizi ve süreci paylaşalım mı :)

Şuanda hem progestan fitil hemde prolutex bir iğne kullanıyorum sabah akşam . İlaçlarımı hep saatinde kullanmaya özen gösteriyorum . Ayyy sonuç çıktığında bizede haber ver inşallah pozitif çıkar sağlıklı ilerler

Çarşamba günü olacak transferim benim dondurulmuş 5. Gün tek embriyo transfer edilecek allahın izniyle buraya güzel haberler veririm inşallah

Biraz önce kaset test yaptım negatif çıktı bugün 6. gün inşallah vardır da kaset testte göstermemiştir yoksa yıkılırım gözyaşlarım gözümün ucunda bekliyor

Biraz önce kaset test yaptım negatif çıktı bugün 6. gün inşallah vardır da kaset testte göstermemiştir yoksa yıkılırım gözyaşlarım gözümün ucunda bekliyor
Hiç şimdiden moralini bozma henüz daha erken kaset testlerde göstermiyor olabliyor kimisinin sonucu böyle olup kanda çıkıyor sen o varmış gibi hisset o varmış gibi hareket et sonuc gününe kadar olumlu düşünün gerisini allaha bırakın o hep en iyisini bilir

Hayırlısını en kolayından nasip etsin Allah bende 16 Ekim aynıyız

Yaa geçmiş olsun dikkat et kendine kalın giy, ılık su içine bal koy iç boğazını yumuşatır, bebişin sana sıkıca tutunur inşallah

Merhaba bende 16 Ekim Çarşamba transfer oluyorum Kocaeli Umuttepe’de 3.gün embriyo çift. İğnelere başladım haplar rabbim hayırlısıyla tutunmasını nasip etsin güzel sonuçlar alalım inş

Yaa geçmiş olsun dikkat et kendine kalın giy, ılık su içine bal koy iç boğazını yumuşatır, bebişin sana sıkıca tutunur inşallah
Teşekkürler cnm benim inşallah tutunur bebişlerim. Transfer sonrası 5 dk falan yalnız kaldım yapıldığı yerde kendi kendiime şükür edip ağladım mutluluk tan tabi stres den değil değişik hissettim

Allah mutluluktan ağlayacağımız günleri yaşatsın hepimize
Duygusallik oluyor canım içinden geldiği gibi yap anı yaşa

Ooo yarın transferler çoğaldı allahım hepimizin yardımcısı olsun güzel günler yaşamayı sevinçli haberler almayı nasip etsin
Yarın sabah 11 de olacak transferim bu gece uyuyamam düşünmekten heralde

Hayırlısı olsun cnm bende dün transfer oldum dinleniyorum şimdi. Bende bir gece önce uyuyamadım uyusam da her saat başı uyandım tedirgin oluyor insan heyecan dan bilinmezlik ten. Sakın stres etme cnm en büyük düşmanımız stres. Eve en kolaylıkla gitmeye calis özel.araba yoksa hastane de kal

Teşekkür ederim canım benim . İnşallah güzel olacak herşey şubatta erken doğumla ikizlerimi kaybettim. Aslında onun stresi heyecanı var içimde onun duygu yükü var. Bugünü sabırla bekledik emeklerimizin karşılığını güzel bir şekilde sağlıkla alırız inşallah özel araba var hastanede dinlendikten sonra eve dönerim annemde yanıma geldi o bakacak bana sağolsun umarım herşey güzel olur hepimiz için

Yaş çok üzüldüm cnm rabbim onların ömrünü şimdiki bebeğine versin inşallah cnm. Onlarda tüp bebekmiydi neden olmuş peki

Hakkınızda hayırlısı olsun inşallah bizimde 28 eylülde dondurulmuş 5. Gün tek embriyo transferimiz oldu çok şükür olumlu sonuçlandı bol şanslar

Yaş çok üzüldüm cnm rabbim onların ömrünü şimdiki bebeğine versin inşallah cnm. Onlarda tüp bebekmiydi neden olmuş peki
Evet canım onlar da tüp bebekti.
24 haftalık rahim ağzının 3-4 cm açılmasıyyla sezeryana alındım biri 1 gün diğeri 19 gün yaşadı vefat ettiler… Bu sefer rabbim yüzümüzü güldürsün inşallah kimseye yaşatmasın o durumu

Hakkınızda hayırlısı olsun inşallah bizimde 28 eylülde dondurulmuş 5. Gün tek embriyo transferimiz oldu çok şükür olumlu sonuçlandı bol şanslar
Amiiinn teşekkür ederimm çok sevindim adınıza nr güzell bizimde tutunur inşallah sağlıkla ilerlesin ve sağlıkla kucağınıza alın inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…