Ekim ayı Dondurulmuş transfer deneyimlerinizi ve süreci paylaşalım mı :)

Ben bu 3. Denemem olacak . İlk transfer çift embriyo taze transfer edildi tutmadı.
2. Sinde de dondurulmuş çift transfer edildi ikiside tuttu 24 haftalıkken erken doğum yaptım ve ikisinide kaybettim
Bu 3. Deneme olacak ve tek transfer edilecek içimde korkularım var gene aynı şeyleri yaşarsam diye ama inanıyorum ki rabbim en iyisini bilir ve güzel olacak herşey
Sizin için üzüldüm rahim ağzı yetmezliği mi var, bnde de var serklaj uygulanıyor size yapılmadı mı?
Benimde içimde korkularım var İnşallah sağlıkla kucağımıza alırız bu sefer 🥹🤲

Güzel haberler alın inşallah az kalmış çok heyecanlı bir süreç 😇 evde falan yaptınız mı test hiç 🥰
3.gunumde kan tahlili vermeye başladım en son dün 2cikti kan tahlilinde bugün de erken gebelik testi yaptım silik çıktı artık çarşamba gününe kadar kan vermicem bakalım insalalh güzel sonuçlanir hepimizjnki🥰

Sizin için üzüldüm rahim ağzı yetmezliği mi var, bnde de var serklaj uygulanıyor size yapılmadı mı?
Benimde içimde korkularım var İnşallah sağlıkla kucağımıza alırız bu sefer 🥹🤲
Rahimde perde vardı nirde ikiz olunca kaldıramamış rahmim . Hiç acı sancı çekmeden 3-4 cm açılmam olmuştu. Histereskopi oldum rahimdeki perde alındı şimdi tek transfer yapacaağım dedi doktor tutunursa allahın izniyle 12. Hafta da dikiş atacağını söyledi o yüzden 2 kat heyecan korku stres yaşıyorum şuan 🥹 emeklerimizin çektiğimiz acıların karşılığını alalım inşallah 🙏🏼

Rahimde perde vardı nirde ikiz olunca kaldıramamış rahmim . Hiç acı sancı çekmeden 3-4 cm açılmam olmuştu. Histereskopi oldum rahimdeki perde alındı şimdi tek transfer yapacaağım dedi doktor tutunursa allahın izniyle 12. Hafta da dikiş atacağını söyledi o yüzden 2 kat heyecan korku stres yaşıyorum şuan 🥹 emeklerimizin çektiğimiz acıların karşılığını alalım inşallah 🙏🏼
Hiç stres yapmayın inşallah sağ salim kucağımıza alırız 🤲🤲🤲
Bnde korkuyorum yine aynı şeyleri yaşarsam diye 😞 duadan başka elimden birşey gelmiyor Allah'a sığınmak tevekkül etmek en hayırlısını dilemek 🤲🤲

16 sına kadar biraz daha kalınlaşır 9-10 mm olur diye düşünüyorum hayırlısı bakalım inşallah 🙏🏼
Size kaç adet transfer edildi ve şuan 6. Gündesiniz bir belirti yaşıyormusunuz nasıl hissediyorsunuz şuan 🥰
Ben belirtiyi bana göre tabi transfer ertesi gün yaşadım hemen çünkü transfer günü olan ağrım ile ilk 2 gün olan ve hala ara ara kasık karın ağrılarım devam ediyor. İlk 1-2 gün ağrı olurmuş tamam orası ama 1 hafta olacak hiç mi bitmez burada çoğu kişi kendini dinliyorsun diyor aslında dinlemiyorum uzanmış tv izlerken birden kramp ve ağrı girip geçiyor ama her gün mutlaka oluyor daha 2 saat önce yine oldu dün de oldu kahvaltı ederken. Ve göğüslerim inanılmaz ağrımaya başladı dolgunlaştı birden. Ama bazen de hiç bişey hissetmiyorum korkuyorum acaba tutmadı mı diyorum. Benim 5. gün embriyosuydu transfer günü embriyolog getirdi gösterdi sağlıklı olduğunu hücrelerine bölündüğünü söyledi. 5.gün olan 3 günde yerleşiyormuş o da var. 1 adet transfer oldum yaşım 28 ☺️ Mesela ben 26 Eylül de gittiğim de rahim 7.8 kalınlaşmıştı tam 1 hafta sonra gidince de 12,5 olmuştu. Kan değerimde de 8,7 çıkmıştı. Siz Progestan kullanıyor musunuz? Ben fitile başlamıştım sabah 2 akşam 2 kullanıyordum hatta ümidim yoktu ne kadar kalınlaşacak diyordum ama beklentimin üstüne çıktı. Muhakkak kalınlaşır adet sonrası rahim kendi kendini de bebek için kalınlaşması için hazırlıyormuş. ☺️

Son düzenleme:
Ben bu 3. Denemem olacak . İlk transfer çift embriyo taze transfer edildi tutmadı.
2. Sinde de dondurulmuş çift transfer edildi ikiside tuttu 24 haftalıkken erken doğum yaptım ve ikisinide kaybettim
Bu 3. Deneme olacak ve tek transfer edilecek içimde korkularım var gene aynı şeyleri yaşarsam diye ama inanıyorum ki rabbim en iyisini bilir ve güzel olacak herşey
Rabbım gönlündekinin kaderin olmasını nasip etsin inşallah. Bu yolda kimseyi aratmadan kolayına nasip etsin🤲

Merhaba arkadaşlar bende bugün transfer oldum.hayurlsiyla 2 adet 3. Gün embriyosu inşallah bu emeklerimizin karşılığını alırız Rabbimin izniyle. Tek sıkıntım artık iğneler den göbeğiminn acısından herketlerim kısıtlaniyo com aciyo üstelik bide kan sulandırıcı eklendi o daha. Fena yakiyo birde morariyo Allah yardımcımiz olsun

Merhaba arkadaşlar bende bugün transfer oldum.hayurlsiyla 2 adet 3. Gün embriyosu inşallah bu emeklerimizin karşılığını alırız Rabbimin izniyle. Tek sıkıntım artık iğneler den göbeğiminn acısından herketlerim kısıtlaniyo com aciyo üstelik bide kan sulandırıcı eklendi o daha. Fena yakiyo birde morariyo Allah yardımcımiz olsun
Allah emeklerimizin karşılığını nasip etsin hepimize inşallah 🤲 🥰 iğne yaptıktan sonra pamukla oynatmadan bastırın, kalçaya yapılan iğneniz varsa iğneyi yaptıktan sonra sıcak havlu ile ovalayın

Allah hayırla sonuçlandırsın inşallah 🤲
Ağır hareket edin ani hareketlerden kaçının dinlenin ol su içmeyi ihmal etmeyin ☺️

Allah emeklerimizin karşılığını nasip etsin hepimize inşallah 🤲 🥰 iğne yaptıktan sonra pamukla oynatmadan bastırın, kalçaya yapılan iğneniz varsa iğneyi yaptıktan sonra sıcak havlu ile ovalayın
Kalçadan yapılan ignem yok cnm hepsi göbek ten oyuzden göbeğim artık tahriş oldu daha başında olmama rağmen. 4 ay nasıl olacak tahmin edemiyorum cnm.. haftada 4.5 günde bir koldan yapılacak oda rahatlasın göbek diyeymis

İnşallah cnm benim Rabbim hepimizin gönlüne göre versin. Geldiğim den beri yatıyorum sadece wc ve yemek için kalktım. 1 saat yol geldim inşallah bişey olmamıştır
Birşey olmaz ben transfer için 3 saatlik yol gidip gelecem birşey olmaz arka koltukta uzansaydın.
Senin 3.gün transferi olduğu için sen 1 hafta dikkat et uzan dinlen bebeğin sana tutunur inşallah 🤲 🥰

Birşey olmaz ben transfer için 3 saatlik yol gidip gelecem birşey olmaz arka koltukta uzansaydın.
Senin 3.gün transferi olduğu için sen 1 hafta dikkat et uzan dinlen bebeğin sana tutunur inşallah 🤲 🥰
Sağol canım..dikkat edicem cnm annem geliyor bakmak için. Eşim bı yere kadar yapıyor devamlı izah istiyor 🙈 yoruyor bazen.ayenn cnm uzandım eve gelene kadar..w gündür öksürük var bende de sakıncalı biliyorum öldürdükce karnım etkileniyor ve rahatsızim nasıl geçecek bilmiyorum ilaç kullanmak yasak bitkisel ürünler yasak

X