Ekim ayı Dondurulmuş transfer deneyimlerinizi ve süreci paylaşalım mı :)

Malesef özel hastane kıbrıstayım canım. Burda o sistem yok keşke olsa herşeyi görebilsek ordan. Beklediğimizin çok az altında dedi sadece umarım bir sorun yaratmaz bu bebiş için herşey yolunda olsun. Kalçadan yaptılar iğne bir sürede kalçadan kullanacağım ama şimdiden uyuştu kalçam. Zor olucak ama güzel olacaksa sonu değer

Hayırlısı olsun ben de 14 Ekimde 2. Kez transfer oldum 5. gün tek embriyo Rabbim çabalarımızı boş çıkarmaz inşallah İlki düşükle sonuçlandı ne yazık ki 6. Haftada Rabbim bu defa yüzümüze bakar inşallah

Aynen cnm sonu güzel oldumu çekilen çile kutsal oluyor değiyor rabbim emeklerimizin karşılığını versin inşallah tez zamanda cnm. Neden Kıbrısi tercih ettin cnm orda mi yaşıyorsun

Merhaba cnm rabbim kucağına almayı nasip etsin inşallah tutacak. Seninle aynı gün transfer olmuşuz bende 3. Gün embriyosu 2 adet konuldu . Bakalım kısmet bekliyoruz

Aynen cnm sonu güzel oldumu çekilen çile kutsal oluyor değiyor rabbim emeklerimizin karşılığını versin inşallah tez zamanda cnm. Neden Kıbrısi tercih ettin cnm orda mi yaşıyorsun
Evet canım burda yaşıyorum. ilk 2 transferi gene burda başka merkezde bu transferim başka merkezde yaptırdık.

Güzel haberler almayı nasip etsin rabbim bebişin sıkı sıkı tutunsun inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…