Ekim ayı Dondurulmuş transfer deneyimlerinizi ve süreci paylaşalım mı :)

Testi çok erken yapmışsınız ama ilaçlara takılmayın hepimizin kan değerleri aynı değil malum. Benimki sizden de fazla. Bütün hormon değerlerim normal bu arada. Estrofem günde 3 kez, 1 kez coraspin, progestan fitil günde 3 kez, prograf ve folik asit günde bir kez, progestan dex ve oksapar da gün de bir kez olacak şekilde kullanıyorum.
Ben normalde parolu bile çok çok zor durumda kalmadıkça almayan biriyim o yüzden torba torba ilaç kullanınca sinirlerim bozuldu 😅 Umarım ilaçlar fayda verir hakkımızda hayırlısı olsun.

Anladım. Keşke benim de ilaçsız olsaydı aslında bütün değerlerim iyi ama dünya kadar ilaç var. Benim de ilk iki transferim çok kolay olmuştu. Bu kez doktor rahme ulaşmakta zorlandı rahmin çok geride hiç sarkma yok bu senin için çok iyi dedi. Gürgan Klinikte yaptırdım ben ama şimdi klinik el değiştirdi Bb Klinik oldu.

Anladım. Keşke benim de ilaçsız olsaydı aslında bütün değerlerim iyi ama dünya kadar ilaç var. Benim de ilk iki transferim çok kolay olmuştu. Bu kez doktor rahme ulaşmakta zorlandı rahmin çok geride hiç sarkma yok bu senin için çok iyi dedi. Gürgan Klinikte yaptırdım ben ama şimdi klinik el değiştirdi Bb Klinik oldu.
Hepimizin öyküsü farklı işte hakkımızda hayirlisi olsun ilk 2 transferin başarılı mı sonuclandi canım

Ben normalde parolu bile çok çok zor durumda kalmadıkça almayan biriyim o yüzden torba torba ilaç kullanınca sinirlerim bozuldu 😅 Umarım ilaçlar fayda verir hakkımızda hayırlısı olsun.
Evet o ilaç poşeti sanki hiç azalmayacakmış gibi duruyor evde. Zaten bitince hep yenisini alıyoruz ya çok can sıkıcı.İnşallah tek fayda versin de kullanmaya razıyız.

X