Ekim ayı Dondurulmuş transfer deneyimlerinizi ve süreci paylaşalım mı :)

3.gün embriyosu mu 5.gün mü? Benim 5.gün embriyosu için 8.günde bile test yapma dedi hemşire 12-13 geçmesi lazım dedi. Kimisinin 5.günde bile çıkıyor burada okuyoruz ama üzülmemek açısından bence gününü bekle.
Benim 5.gun embriyosu test gunumu 9 gun sonra vermislerdi ve 9. Gun yaptirdim

17 Ekim de 4 ab tek embriyo transferi oldum bugün transfer günü ile 7. Günüm test yapsam çıkar mı çıkmazsa üzülür müyüm karmaşası ile uyandım
erken bence transfer hariç 6. günün daha yani ben daha kan vermedim ama 7 ve 8. gün idrar silik pozitif gözüktü ve bugun 8. gün cok az kahverengi leke geldi sabah bi daha gelmedi ama adet olcak gibi ağrı geliyor bazen

ben hemsireye gönderdim testi yani pozitif gibi gözüküyor ama yanılma ihtimali cok yüksek o yüzden kanla netlestir şu an ümitlenme dedi bana ben dondurulmus transfer oldum bu arada catlatma iğnesi vs de yok ama bilemeidm

Sağlıkçılar daha net sonuçlar istedikleri için öyle diyorlar bizlere umut vermek istemiyorlar

Kızlar ben de bir hataya düştüm ve 3. Gün transferinde 5. Gün kaset test yapmış bulundum negatif çıktı. Aşırı moralim bozuldu. Bu sefer dünden beri aklıma bir şey takıldı. Burada kullanılan ilaçlara bakıyorum benimki kadar çok ilaç kullanan yok sanırım. Hem estrofem hap, hem progesteron fitil 200 mg, hem de prolutex iğne kullanıyorum. Bu şekilde hem fitil hem iğne kullanan var mı? Daha önce düşük veya gebelik olmadı. Yabancı sitelerden araştırdığımda ya iğne ya fitil verilmiş hep. Bu durum aklıma şüphe düşürdü.

Kızlar ben de bir hataya düştüm ve 3. Gün transferinde 5. Gün kaset test yapmış bulundum negatif çıktı. Aşırı moralim bozuldu. Bu sefer dünden beri aklıma bir şey takıldı. Burada kullanılan ilaçlara bakıyorum benimki kadar çok ilaç kullanan yok sanırım. Hem estrofem hap, hem progesteron fitil 200 mg, hem de prolutex iğne kullanıyorum. Bu şekilde hem fitil hem iğne kullanan var mı? Daha önce düşük veya gebelik olmadı. Yabancı sitelerden araştırdığımda ya iğne ya fitil verilmiş hep. Bu durum aklıma şüphe düşürdü.
ilk transfer dondurulmuş 5. gün embriyosu. ben estrofem günde 6 adet, coraspin 1, prednol günde 2, progestan fitil sabah 2 akşam 2, protulex günde 1, folibol kullanıyorum, bugün 8. günüm idrar testlerinde negatif sonuç. Cuma kan testi günü.
doktoruma soracağım neden doğal siklus yapmadığımızı.

Testi çok erken yapmışsınız ama ilaçlara takılmayın hepimizin kan değerleri aynı değil malum. Benimki sizden de fazla. Bütün hormon değerlerim normal bu arada. Estrofem günde 3 kez, 1 kez coraspin, progestan fitil günde 3 kez, prograf ve folik asit günde bir kez, progestan dex ve oksapar da gün de bir kez olacak şekilde kullanıyorum.

benim bu transferimde dondurulmuştu, ilaçları bıraktıktan kaç gün sonra regl oldunuz? bende ilk adetle isteyeceğim. ben hala ilaçları kullanmaya devam ediyorum.
İlaçları bırakınca 2. Gün kanamam gelmişti. Daha sonra ki adetimde başladık tekrardan ilaçlara ve gün verildi transfer için. İkiz tutmuştu o zaman 😇
Ama 24 haftalık erken doğumla kaybettim ikizlerimi

Pozitifi gören hanimlar ateş olceriniz varsa vücut isinizi ölçüp yazar mısınız?🥸

ilk transfer dondurulmuş 5. gün embriyosu. ben estrofem günde 6 adet, coraspin 1, prednol günde 2, progestan fitil sabah 2 akşam 2, protulex günde 1, folibol kullanıyorum, bugün 8. günüm idrar testlerinde negatif sonuç. Cuma kan testi günü.
doktoruma soracağım neden doğal siklus yapmadığımızı.
Aynen ben de böyle bir ihtimal olduğunu bilsem doğal tercih ederdim. Zaten ben ilk muayeneye gittiğim zamanlar 3 tane büyük yumurta vardı. Doktor diğerlerinin yetişmesi için uğraştı ama hiçbiri yetişemedi. Sonuçta 3 tane olgun yumurta elde ettiler. İnşallah kan sonucunuz olumlu çıkar umudunuzu kaybetmeyin hayırlısı olsun. Sadece bu kadar çaba ve ilaç aldığıma üzülürüm olmazsa. O da zaten vücut bir ayda toparlar kendini.

X