Ekim ayı Dondurulmuş transfer deneyimlerinizi ve süreci paylaşalım mı :)

Bende tam anlamıyla daha pozitif aldım denilemez ama bende dinlendim ama sürekli yatmadım sadece ağır iş yapmadım yürüdüm çalıştım da , kabak çekirdeği ve protein ağırlıklı beslendim ilaçları düzenli kullandım iğneleri saatinde yaptırdım her sabah yumurta yedim 7 gün boyunca elimden geldiği kadar dikkat etmeye çalıştım harici bişey yok cumartesi yi bekliyorum kan için
İnşallah pozitif görürüz hepimiz 🙏
Bende çoğunlukla evde dinlenerek geçiriyorum ama öyle sürekli uzanmıyorum. Dün ve bugün biraz yürüyüş yaptım. Doktorum dışarıda temiz havada abartmadan yürüyüş yapmamı söylemişti.
Kabak çekirdeğinin ne gibi etkisi var?

Bi de 5.gün embriyosu kaçıncı günden itibaren çıkıyor testte bilen var mı?

İnşallah pozitif görürüz hepimiz 🙏
Bende çoğunlukla evde dinlenerek geçiriyorum ama öyle sürekli uzanmıyorum. Dün ve bugün biraz yürüyüş yaptım. Doktorum dışarıda temiz havada abartmadan yürüyüş yapmamı söylemişti.
Kabak çekirdeğinin ne gibi etkisi var?

Bi de 5.gün embriyosu kaçıncı günden itibaren çıkıyor testte bilen var mı?
Rahim zarını kuvvetlendiriyor canım

İlk tüp bebek tedavisi cnm ama yaşım 40 o yüzden biraz tedirginim ve 3. Gün embriyosu ve arkamda başka embriyom yok oyuzden
Pozitif ddüşünün o zaman olmucak bişey değil Rabbim ol dedikten sonra olur inşallah hiç uğraştırmadan ilkte pozitifi görürsünüz 🥰🤲🏼 olmazsa da pes etmeyin bir kere daha denersiniz 😇🙏🏼

İnanki başkasının belirtilerine göre kendinizi kıyaslamayın, herkesin hamilelik belirtileri farklıdır böyle düşünüp kendinizi strese koymayın rahat olun çok belirti aramayın bence dinlenin bol bol çiğ kabak çekirdeği, çiğ badem, ceviz tüketin bol su için ve dua edin Allah hayırlı sonuçlar almayı nasip etsin inşallah 🤲
Okadar haklısınız ki bende Opu öncesi kutu üzüüm çiğ kabak çekirdeği içi ceviz badem avakado yumurta bu şekilde düzenli beslendim çok faydasını gördüm elhamdülillah 🤲🏼

Benimde 8.gün bugün artımed erken gebelik testinde hafif bir çizgi çıktı. Herkes bu test yanıltıyor diyor ama burada da sadece bundan vardı.Bugün progestan dex iğnem bitmişti. Malum biraz pahalı olduğu için testte çıkmazsa almayacaktım.Umutlanmalı mıyım bilemedim. 26.sı test günüm hemşirem erken dediği için kan gününü bekleyeceğim.
Bende fazla igne var istanbulda yasiyorsan seve seve veririm 🙏

Merhaba kızlar,
Transferden sonra tutunması için nelere dikkat ettiniz?
Benimde cumartesi günü transferim oldu, çok heyecanlıyım zaman geçmiyor. 3ab genetiği normal bir tane dondurulmuş embriyom vardı. Transfer saatinden 2 saat önce çözdürmüşler transfer edilirken embriyolog güzel açıldı 4ab ye geldi demişti. Dün akşam regl sancısı gibi ağrım vardı belimde ve kasıklarımdan bacaklarıma inen, özellikle sol kasığımda batma gibi bir his.. sabah uyandım hiçbirşey yoktu, biraz endişelendim ama umutsuzluk yok, bu defa pozitif olacağına inancım tam.

İnşallah yavrularımız sağlıkla tutunur. Allah isteyen herkese nasip etsin.
Ben transfer sonrasi sadecw yarim saat yattim. Doktor normal hayatina devam et sadece ani hareket yapma ve agir kaldjrma dedi. Hergun metrobusle ise gittjm :)) bugunde guzel haberi aldim. Benim onerim herseye cok takilmayip oluruna birakin 💕

X