EKİM 2020 Dondurulmuş Embriyo Transferi Olacaklar

Benimde üçüncü gün benimde umudum yok
Aslında bakınca 5. Gun olup tutmayanda cok var kızlar basip birazda. En guclu embrıyoyu bulmak için 5 e goturuyorlar eger genetık yapısı iyi ise embrıyonun mutlaka 3 5 farketmıyo tutuyo... kk da okumuştum 3. Gunde 6 tane 2. Kalite embrıyosu varmış doktoru 5 e goturmuş kaliteli emb olmuş ikisi koyulmuş ve su an ıkızlere hamıle yani 2. Kalite tutmaz dıyoruz ama rahıme konulunca az onceki anlattgm olay gbi belki tutuncak sıkı sıkı kalitesi pekte onemli degıl genetiği guzel olsun

Benım ilk opuda 6 gun sonra olmuştu diğerınde buyumeyen folikullerım kaldi o zaman adet gunumde uzamişti 13 gun sonra olmuştum. Şimdi toplandı baya o yuzden erken olurum belki

Kızlar ben daha once donmuş transfer hiç olmadım taze embrıyo koymuşlardı. Cözülürken bozulma olabılıyomuş galıba aklıma takıldı bu konu bılgısı olan var mı acaba ya?

Kızlar ben daha once donmuş transfer hiç olmadım taze embrıyo koymuşlardı. Cözülürken bozulma olabılıyomuş galıba aklıma takıldı bu konu bılgısı olan var mı acaba ya?
Hayir canim yok oyle bisey ben ilk denemem de de donmus oldum ikide de simdi bundada donmus olucam.
Dondurulmus embriyonun tutma olasılıgı daha yuksek.
Zaten transferden 1 gun once çözduruyolar eger cozuldukten sonra yarina kadar gelisimi durmus olursa baska embriyo transfet ediyolar.
Embriyo çözulurken bozulmuyo sadece gelisimi duruyo oda çozuldugu icin degil okadar gelisebildigi icin.
Mesala transfer günü embriyolog yanina cagiriyo dun gece çozduk cok guzel gelismeye devam etti sabaha kadar filan diye bilgilendiriyo.

Korkma canım basit yumurtalık kisti ise adetle beraber gider. Benim tüp bebek tedavisine başlayacağım ay kist çıktı. Tedavi ertelendi. Sonraki ay gitmişti ama bana doktorum doğum kontrol hapı vermişti.

hayır cnm tam tersi donmus empryo daha kaliteli oluyor canım
Donmuşların daha kalitelı oldgnu duymamıştım bana doktorum donmuşun avantajı rahım yumurta buyutme ilaçlarından etkıyor eger dondurup ara verırsek rahım normal halındeyken transfer olur ve rahımın kabullenmesi daha kolay olur demişti. Ama kalitesi artıyo emb demedı hiç

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…