EKİM 2020 Dondurulmuş Embriyo Transferi Olacaklar

Canim hosgeldin aramizaa🥰
Daha cok başindasin cok heycanlı 🤭
Yumurta toplamadan sonra adet olucaksin histereskopi adet bittikten sonra yapiliyo eger doktorun bi sakınca görmezse adet bittikten sonra histereskopiyi yapar canim 😊
Histereskopiden sonrada diger adetinde transfer hazirligina baslar benim oyle olmustu tahminen senin transfer aralik başı gibi olur canm
Çok teşekkür ederim: ) Kasım olacak diye içime doğuyor bakalım buraya da yazmış olayım: )

Merhaba, tedavim yeni başladı, muhtemelen 12 gün sonra yumurtalarım toplanacak, inşallah embriyolar gelişirse dondurulacak. Dondurulduktan sonra rahmim y şeklinde olduğu için bir operasyon yapılacak, histeroskopi oluyor o değil mi? Yumurta toplamadan ne kadar zaman sonra yapılıyor bilmiyorum. O operasyondan sonra da ne zaman transfer olabiliyor? Ben de ekim ayında transfer olacaklardan olabilir miyim: ) Ne zaman iyiyse o zaman olsun ama salgın artıyor, hastaneler pandemi hastanesi olursa diye bir endişem var..
Hoşgeldn hayırlı olsun canım

Kızlar birşey soracağım yumurta toplama sonrası bir hafta sonra adet oldum doktor ilaçlar bırakıldığı için oluyor dedi.ikincisi ne zaman olur normal şartlarda toplama olmasaydı bugün olmam gerekiyordu

Kızlar birşey soracağım yumurta toplama sonrası bir hafta sonra adet oldum doktor ilaçlar bırakıldığı için oluyor dedi.ikincisi ne zaman olur normal şartlarda toplama olmasaydı bugün olmam gerekiyordu
Sonraki adetinde kac gunde bir oluyorsan ozaman olur canm 28 gunde bir oluyosan 28 gun sonra olursun

Sonraki adetinde kac gunde bir oluyorsan ozaman olur canm 28 gunde bir oluyosan 28 gun sonra olursun
14 agustos adet günüm dü 29 agustosta toplama işlemi oldu.5 Eylül’de regl oldum .Bugün 34. Günmüş ama normalde en geç 32 günde olurum yani olmam mı gerekiyor

Nasil.yani siz 5 eylulde zaten olmuşsunuz bidahaki adetimi soruyosunuz ben anlayamadim
Toplamadan bir hafta sonra adet oldum ama doktor bunun normal adet olmadığını ilaçlar bırakıldığı için olduğunu söyledi normal adet tarihim dünmüş . Siz ilk ve ikinci yi ne zaman oldunuz

Toplamadan bir hafta sonra adet oldum ama doktor bunun normal adet olmadığını ilaçlar bırakıldığı için olduğunu söyledi normal adet tarihim dünmüş . Siz ilk ve ikinci yi ne zaman oldunuz
Hayir canm ya nasl normal adet degilmis bide anormal adetmi varmis ilaclari biraktiniz normal adet oldunus işte bidahaki adetinizde 1 ay sonra olucak oyle ust uste adet olmicaksin.
Ben ilkini opudan 5 gun sonra olmustum ikincisinide 30 31 gun sonra olmustum.

Hayir canm ya nasl normal adet degilmis bide anormal adetmi varmis ilaclari biraktiniz normal adet oldunus işte bidahaki adetinizde 1 ay sonra olucak oyle ust uste adet olmicaksin.
Ben ilkini opudan 5 gun sonra olmustum ikincisinide 30 31 gun sonra olmustum.
Hımm anladım çok teşekkürler benimde kafam karışmıştı o zaman baya var

Hoşbulduk evet ilk denemem aslında doktor hep çok iyi gidiyor dedi ama ben de korkuyorum biraz biri iyi ikisi orta kalite donduruldu sadece tsh yüksekti o yüzden taze transfer yapmadi.yazin 5. Güne çok giden olamıyor riske atmak istemiyoruz doğal ortaminda gelişmesini tercih ediyoruz diye 3. Günde dondurdular ucunu de.kismet bakalım adete 4-5 gün var sonra hazırlanacağız yavaş yavas herhalde.burada hepimiz müjdeler veririz umarım 🙏
Canım benımde 3. Gun embrıyolarım var donduruldu. Yazdgn bir seyı anlayamadım sizin mi 5. Gune gtmıyor yoksa doktor mu riske atmak istemıyoruz doğal ortam daha iyi mi dedi?

X