EKİM 2020 Dondurulmuş Embriyo Transferi Olacaklar

Ben bu bozulma olayını merkezıme sordum canım arayıp %90 oranında zarar gelmıyo embrıyoya guzel cozuyrz merak etme dedi. Hımmm demekki kalitesiz olanlarında gelışımı duruyor

yanlıs yazdım canm pardon evet rahimde tutunması daha garanti oluyor:)

Ben bu bozulma olayını merkezıme sordum canım arayıp %90 oranında zarar gelmıyo embrıyoya guzel cozuyrz merak etme dedi. Hımmm demekki kalitesiz olanlarında gelışımı duruyor
Yani şöyle dusun 5. Gun embriyosu transfer ediyolar diyelim 6. Gununde 7. Gununde gelisimi duruyo icerde. Çözdurmekle alakasi yok yani transfer olsanda gelisimi duracak embriyo rahimdede duruyo

Ben varım 4. Denenem 2 dondurulmşum kaldı

Bendede pıhtılaşma cıktı canım o hamıle kalmaya engel degıl hamılelik boyunca igne verıyolar sadece
Evt hocam da öyle dedi eşimlede karyotip test verdik onlarda normal rahim kalınlığı normal rahim içi için histeroskopi oldum geçen yıl kasım ayında küçğk bir perde vardı o alındı rahim şekli t şeklindeydi o düzeltildi sonrasında 3. Tranferim oldu embriyo kalitesi hep iyi deniliyor 3 transferdede 2 şer embryo konuldu ama olmuyor

Arkadaslar ankarada olupta hibor igneye ihtiyaci olanlar ulasabilir. Tarihleriyle attim, buzdolabinda muhafaza ettim.bilginize

Eklentiler

• 16003441777481028073301.jpg
    126,9 KB · Görüntüleme: 23
Bende karyotip e baktrdım bizdede bişey yok ama onda bişey cıkmıyo genelde canım.. rahım duzeldikten sonra koydurdun sanırım canım? Banada ilk tedavımde emb kalitesi iyi denmişti tutmayınca iyice arastrdım cokta iyi degılmiş. 3. Gun emb fragmantasyonu % kaç, hücreler birbirine eşit mi ve kaç hücrelıler bublar cok onemli hepsını merkezıne sor. Cok hasta olunca merkezler iyi deyip gecıstrıyo sanki. Tutmama nedenını ne dıyo doktorun? Embrıyoların genetıgınden mı suphelendıler

Bunları nasıl öğrenebilirim canım merkezi arasam belge verebilirler mi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…