EKİM 2020 Dondurulmuş Embriyo Transferi Olacaklar

Bende anlayamadim normelde oksapar ve progestanda veriyo galba pzaman verip bigun sonrasi en fazla 2gnun sonrasi transfer olmam lazim cunku regli tarihim geliyo 6kasimda
Ben anladım canım Transferden 4-5 gün önce Progestan falan veriliyor sana kontrol için vermiş O tarihi. 21 inde belli olucak transfer tarihin Adete yakın olsun bir problem oluşmaz benim de İkinci denememde Adete yakın transfer olmuştum

Gecen sefer boyle olmamisti simdi endiseliyim adet tarihime cok yakin oluyo ya adet olursam diye

Bu mümkün değil ilaçları bırakmadığın sürece adet olamazsın Canım ben hesapladım tam 10. günün adet gününe denk geliyor tam zamani yani iyi ayarlamis doktorun
Sevindim ozaman insallah oyle olur bu arada 23 yasindayim ve 5senelik evliyim direk tup bebek yaptirdim cunku yumurtalarim hic bi sekilde gelismiyodu baska hic bi sorunum yok 20 yumurtam toplanmisti 10tanesi 5gune geldi ve hepsi 1.kalite ben 6tane dondurdum suan 5yumurtam var insallah bu sefer tutar benimde isteyen herkesinde insallah

Sakin ol canim ne ilacina basladin daha hastada olmamissin transfer icin baslayamadiniz yani
Bana 7 eylülde lucrin igne yapmıştı geçici menopoz iğnesi ekim 7 de gel dedi geldim muayene oldum çok şükür bi skntı yok dedi 20 ekime ilaclarını al gel dedi ilaçlarda esrtofem ve progestan fitil ve igne yazdı 20 de alıp gideceğim beklemek skcı bu arada transfer yapan arkadaşlar hepinize hayırlı olur inşallah pozitiflerinizi paylaşırsınız rabbim boş koymasın kucaklarımızı

Maşallah canım kaçıncı denemen yumurta kalitesi en önemlisi hayırlı sonuçlar alırsın inşallah bugün regl kaçıncı günü rahim kalınlığın ile ilgili bişey dedi mi doktorun

Maşallah canım kaçıncı denemen yumurta kalitesi en önemlisi hayırlı sonuçlar alırsın inşallah bugün regl kaçıncı günü rahim kalınlığın ile ilgili bişey dedi mi doktorun
Bugun reglimin 2gunuydu ilaclarimi verdi ve 21 ekime kontrol verdi bi sorun yok dedi hepsi bu kadar oda cok sasiriyo ilk denememin tutmamasina cunku embriyolarim cok iyiydi ve pcos disinda bi rahatsizlim yok bu ikinci donmus embriyo transferim olucak allah nasip ederse baska giden varmi bilmiyorum bahçelievler medicalpark doktor serdar koça gidiyorum

Çok iyi canım sana bir tanesi yeter inşallah

Pcos ların şansı daha yüksek diye biliyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…