EKİM 2020 Dondurulmuş Embriyo Transferi Olacaklar

Canlilar gebelik olusturabilirler denildi kalitesi gayet guzelmis seninkinin neden uzuldunki
Bana gayet guzel denmedi canim..sundan dolayi uzuldum..dun 2 embriyomdan bugun 1 tane kaldi ve 2. Kalite transferi yapildi..artik bu 3.4. Denemem..bi andan..uzuldum..cunki daha onceki 2 tup negatif denememdede.1 transfer olmustum ve tutmamisti..kendimi 2 embriyo transferine hazirlamistim..olmadi ama ...nasibimde yokmus..

Bana gayet guzel denmedi canim..sundan dolayi uzuldum..dun 2 embriyomdan bugun 1 tane kaldi ve 2. Kalite transferi yapildi..artik bu 3.4. Denemem..bi andan..uzuldum..cunki daha onceki 2 tup negatif denememdede.1 transfer olmustum ve tutmamisti..kendimi 2 embriyo transferine hazirlamistim..olmadi ama ...nasibimde yokmus..
Anladm canm ama kaliteye hic takilma benim en 1. Kalite embriyom tutmamisti orta kalite embriyom tutundu cok sukur nasibinizde varsa her sekilde olur🤲

Anladm canm ama kaliteye hic takilma benim en 1. Kalite embriyom tutmamisti orta kalite embriyom tutundu cok sukur nasibinizde varsa her sekilde olur🤲
Canim masallah...2 embriyo transferi olmasida cok iyi bisey..keske banada nasip olsaydi..ama kismet iste ..herseyde bir hayir vardir..orta kalite derken..4ab miydi sizin ikiside

Insallah ya artik herseyi kafama o kadar cok takiyorumki bi turlu rahatlayamadim bi duysak hayirlisiyla rahatlasam biraz
Bizim için süreç hep böyle ilerleyecek heralde bende çok takıyorum. Cuma günü kalp atışı duymaya gittim makinenin sesi çok kisikti tam duyamadim doktor ben duyuyorum ekranda da görünüyor dedi ama rahatlayamiyorum bir türlü. Doktor 1 ay kontrole gerek yok dedi ben haftaya yine gideceğim içim rahat etmiyor bidaha baksınlar kalp atışına

Sağol tatlım kız benm kasık ağrım niye gitmiyor nefes alırken çok zorluyor bugün yürüyüş yapalım dedik geri döndük
Kuzum bilmiyorumki valla bende okula gittim geldim eve geldim oturdum sol kasigima okadar kotu bicak acisi gibi bi agri girdi. Gecende sag agrimisti oyle bide ikiz oluyormus😀😀 Kuzum senin ikizmiydi

Kizlar hepinize selamlar,
Dualariniza ihtiyacim var..
Dun yaptigim testte 2. Cizgi silik bi sekilde cikmisto. Bu gun testi tekrarladim dune gore 2. Cizgim cok cok az cikti. Yarin kan tahlili vericem.
Kalbim pir pir..
Bu benim 4. Tramsferim, nisan ayinda kurtaj oldum dis gebelik gecirdim.
Rabbim hayirlisini sagliklisini nasip etsin insallah..
Arkadaslar dualarinizda eksik etmeyin ne olur..

X