EKİM 2020 Dondurulmuş Embriyo Transferi Olacaklar

Ben opu dan 11 gün sonra regl oldum 3 4 gun onceye denk geldi normal regl tarihimin

Kızlar sizce doktor onay verirse 1 mi 2 mi embriyo koydurmalı , allah kısmet eder tutarsa 2 bebek anneye zarar verir mi acaba tecrubesı , fikri olan var mı
35 yaş altı ilk denemede tek olmuyor. Yani gebelik şansını arttırabilir başarı olarak ama çoğul gebelikler daha riakli olabiliyor. Yine de en güzelini doktor bilir canım

Bu progestan fitil sanki bende ateş basması yaptı ya. Acaba kullananlar sizde nasil etki yapiyor
Ateş basması olmuyor bende ama normal halimden daha az üşüyorum. Geceleri ben yaz kış üzerimi örterek uyurdum şimdi pek üşüme olmuyor sıcaklıyorum ..Ama ateş basması şeklinde değil

kalitesi nasıldı acaba 5.gun embrıyolarınızın hatırlıyomusunuz 5aa 5bb vs varya sınıflandırmalar genetik hasar kalıtesızlıkle alakalı mıdır

Ama son hakkı olana yada yaşı geçene yapıyolar ya onlarda hep mı kötü yada kanamalı geçiyo mesela. Biri tutmazsa diğeri tutsun mantığıyla ben de düşündüm ama korkuyorum bırı bırını kötu etkıler mı acaba yada bırı ölü doğar mı vs çok şeyler duyuyorum

Hayır canım illaki sağlıklı geçen gebeliklerde oluyor tek embriyo olup kanamalı geçirilen gebeliklerde oluyor ama %90 erken doğacak ikiz gebelikler günü nü beklemiyor.
Korkma benim tek embriyoydu ama transferin ikinci haftasında kanamalarım başlamıştı nasibinde varsa o şekilde geçireceğiz hamileliğimizi Bana da şimdi 2 transfer yapacak doktorum korkmuyorum hic

kalitesi nasıldı acaba 5.gun embrıyolarınızın hatırlıyomusunuz 5aa 5bb vs varya sınıflandırmalar genetik hasar kalıtesızlıkle alakalı mıdır
Onlarla alakası yok canım benim ilki 5ab ikinciside 5bb di embriyolog çok sağlıklılar gebelik vadeden embriyoları dondurduk demisti en basinda ama pgt yapılmadan anlayamıyoruz genetik hasar var mı yok mu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…