EKİM 2020 Dondurulmuş Embriyo Transferi Olacaklar

Bu progestan fitil sanki bende ateş basması yaptı ya. Acaba kullananlar sizde nasil etki yapiyor

Banada doktorum 2 tane koycaktı fakat o kanama alanından hiç bahsetmedi hatta 2 tane koymak diğerini destekler gbi cumleler kurdu.. butun doktorların yorumları farklı oluyo Allahım kafayı yıcem

Ay bende progestan fitil den sonra ateşim 37,5 oldu ya dün akşam . Bende korktum valla. Ama ateşim sonra sizin gibi düştü benimde. Bugün iyiyim ama halsiz gibiyim. İnşallah progestan yapmiştir. Doktorum minoset iç demişti dün gece onu içince düştü.

Insallaah doktor bana da igne yapar ates minoset ic dedi ben parol da ictim ama
Bir de kalcamdan yaptilar igneyi ne yatabiliyorum ne oturabiliyorum cok kotu buyuk buyuk bezeler oldu
Doktor ilaci degistirdi gobekten yapilani kullanacagim

Bir de kalcamdan yaptilar igneyi ne yatabiliyorum ne oturabiliyorum cok kotu buyuk buyuk bezeler oldu
Sizin transfer ne zaman olmuştu

İnşallah canım , benim Eşimde sorun olduğu için acaba 5.güne ilerlermiydi aklım orda ?
Canım benım zaten en guzel emb için rahım, labda yaşayamayanlar rahımde yasıyolar. Bırak doğal ortamında tutunsun rahımınde can alsınlar benım 3. Gun embrıyolarım mesela ben 5. Gune neden gtmedı diye uzulmuyorum sadece korktgm genetiği nasıl acaba? Genetiği kotuyse 5 ya da 3. Gun farketmıyo tutmuyo zaten genetiği normalse 3 5 farketmıyo rahımı kazıyıp tutuyo zaten embrıyo benım bir onceki konulan 5. Gun emb idi ama tutmadı malesef

Banada doktorum 2 tane koycaktı fakat o kanama alanından hiç bahsetmedi hatta 2 tane koymak diğerini destekler gbi cumleler kurdu.. butun doktorların yorumları farklı oluyo Allahım kafayı yıcem
Evet canım her doktorun görüşü farklı tedavi yöntemleri gibi Kimisi dogru buluyo kimisi bulmuyor Sen kimseye bakma doktoruna Güven O ne diyorsa onu yap

Onun için genetik çok önemli benim tüm embriyolarim 5.gün embriyosuydu ilk deneme hiç tutmadı ikincisi tuttu Ama 8 haftada kürtajla sonlandı çünkü boş gebelik oldu kese büyüyor Ama içinde bebek yok Bu da embriyonun genetik hasarlı olması ile kaynaklı olabiliyormuş

Çok kötü canım evet ben onu 8 haftaya kadar kullandım bol bol masaj yap kolonya ile göbekten olana geçmişsiniz ama yine de masaj yapmaya başla En azından bezeler dağılır Ağrı azalır

Kızlar, yumurta toplamadan sonraki 9. gün, adetim hala başlamadı. Normal döngü zamanında başlaması ihtimali var mı ki, o da opu'dan 13-14 gün sonraya denk gelecek..
benim embiriyolarım genetik test yapılıp donduruldu, test sonucunu bekiyoruz.

Bende 8 9 güne oldum diye hatırlıyorum canım Tam emin değilim Ama bir Merkezi arasana bazen adet söktürücü de verebiliyorlar

Haklısın canım benimde bir önceki 6.gün embriyosuydu tutmadı , rahimde sıkıntı yoktu muhtemelen genetiği bozuktu .İnşallah bunun genetiği normaldir çünkü başka embriyom kalmadı elimde .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…