EKİM 2020 Dondurulmuş Embriyo Transferi Olacaklar

Iyiyim canım ama vakit gecmiyir hic aralarda kasıkta yanma oluyir baska hic bisey yok bugün 4.gun ondan arada bi strese giriyorum tutmazsa falan diye
Yola çıkabilirsin canim normal hayatina dön dedi denize bile girebilirsin yolculukta yapabilirsin dedi zaten yatirmadi hic transferden sonra gonderdi hemen sakin 2 bardaktan fazla su icme ıdrara cok sikisik olursan zor oluyoe cunku hemşire doktor rahat gorsun diye o anda doktor transfer ederken hemisrede idrar keseni gormek icin bastiriyor ultorsin cihaziyla zor tutuyosun kendini o bastircak afedersin idrarini yapcak gibi oluyosun 2 defa idrarimi bosalttim ben hemşire dayanamicaksan biraz bosalt dedi ona dikkat et kuzum zaten girmeden once hemşire kontiril ediyor idrara sıkışıkmisin diye ama ben beklerken iyice kötü oldum 2.30 saat bekledim ben transfer icin bütün transfer olacakları ayni saatte toplamislar bana 2.30 da olcak transferin burda ol dediler 5.te transfer oldum

Ay inşallah tez vakitte pozitifi görürsün sıkıntısız geçer, Allah yardımcın olsun dua edeceğim
Zaten zamanlama çok sıkıntılı oluyor ivf de bize de 4 tem sonra olur dediler, bakalum ben normalde 3-4 litre içiyorum su her daim vc ye gidecek durumda oluyorum o zaman çok içmeyeyim. Çünkü Gelince hiç tutamıyorum ayakta falan duramam inşallah hayırlısıyla geçer.. bir de bu fitil mi tablet mi neyse ben yapamıyorum yaa sabahtan beri yaptıklarım neredeyse çıktı dışarı

Merhaba
40 yasindayim,1 oğlum var kardeşi olsun istiyoruz.
İlk tup bebegimde gelisim geriliginden kürtaj oldum
2 adet dondurulmusum var,ara verdim dondurulmuslarimi transfer olucam ama korkuyorum,dondurulmuş karda da sorun varmdir diye
İzmirde iyi lab.Dr bakıyorum
Tavsiyesi olan var mi

Ben irenbe tup bebek merkezinde umit inceboza gidiyorum ilk tüp bebek deneyimim olacak insallah olumlu sonuc alirim.

Bende 10 Ekim'de transfer olacağım insalh güzel haberler alırız kaç tane embriyo transfer olacaksınız

Amin canim insalalh ikimizde guzel haberler aliriz bana hemsire 2 bardak su ic dedi sadece kuzum onu bilmiyorim bende ben crone jel kullaniyorim ama crone jel de de bir sure sonra disari cikiyor zaten o da aynıdır

3.gün embriyosunu biraz daha erken bırakıyorlar Rahime diye biliyorum , daha erken bir embriyo olduğu için.Tabi ne kadar doğru bilmiyorum , kontrole gittiğimde öğreneceğim
Benımde embrıyom 3. Gun Bende oyle bileyler duydum ama bılmıyorum ayrıntıyı rahım 5. Gun emb daha iyi tanıyomuş 3. Gun emb acaba daha mı erken koyuyolar o yuzden. 3 cizgi oluşmasıda onemliymiş rahımde heralde o 3 cizgiyi gorunce koyuyolar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…