EKİM 2020 Dondurulmuş Embriyo Transferi Olacaklar

Kizlar ben dun aksam 20:00’de progestan igne oldum. Gece saat 1’de titreyerek uyandim atesim bir iki saat icinde 38,8lere cikti. Covid testi yapildi sonucu bekliyorum doktor progestan igne ates yapar dedi aranizda boyle bir durum yasayan var mi

Progesteron iğnesi oldum hafif ates basar gbı oluyodu ölcuyodum 36.8 falan cıkıyodu ama kendım 39 gbi gissedıyodum yani. Hiç senınki kadar cıkmadı. Su an atesın var mı?

Iyi aksamlar kizlar neler yapiyosunuz kimler ne aşamada buyrun sohbete etiket yapamadiklarimda gelsiin
Regen_
Ogretmennhanimm
@Seldadogan
secretlife
@sunshine__
Selamlar kızlarr ben adetin 3.günü 3 ekim günü Bağcılar Medipol Megada Gonca hanıma gittim . Estrofem ve coraspin başladık , 13 ekim kontrol olacak . Doğal siklus düşündü önce ilaçsız , fakat yumurtlama dönemini kaçırırsak iptal olur dedi ilaçlıya karar verdik göze alamadım . Büyük ihtimalle 17-19 ekim arası transfer olur allah izin verirse .

Merhaba canim hos geldin
Ben 2 denememide ilacli yaptim herkes o sekilde yapiyo bi problem olmaz

Aaa insallah negatif cikarsin canim.ya ben hic yasamadim.oyle bisey

ben aşılama kullanırken almıstım ama tutmayınca sinirlenıp attım hepsını aşılamadan hemen sonra tüp bebege
evet canım her türlü embriyoyu koymak için 3 boyutlu rahim görüntüsü olması lazım .Benim pek umudum yok canım maalesef ama inşallah tutar duadan başka yapabilecek birşeyimiz yok

Kızlar sizce doktor onay verirse 1 mi 2 mi embriyo koydurmalı , allah kısmet eder tutarsa 2 bebek anneye zarar verir mi acaba tecrubesı , fikri olan var mı

evet canım her türlü embriyoyu koymak için 3 boyutlu rahim görüntüsü olması lazım .Benim pek umudum yok canım maalesef ama inşallah tutar duadan başka yapabilecek birşeyimiz yok
Oyle deme hemşirem anlattı 3. Gun 2 hucrelı olan embrıyo tutmuş su an hamıle Allah yazdıysa bebegımız bzmle olcak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…