EKİM 2020 Dondurulmuş Embriyo Transferi Olacaklar

ama ted

ama tedavi sürecin de beslenme en önemli şey riske atmayın derim
Sagol bizi dusundugun icin ama ansizin karar veriyoruz baslamaya cok planli olmadi benimki 🤷‍♀️ancak 1 ay oncesinden beslenmemi duzeltebiliyorm gerci oyle bi durum olsa tum doktorlar 3 ay guzel beslenin oyle baslayalim derler bosuna okadar vitamini vermiyolar😅

Canm bu benim 3. Denemem ve 2 denememde de doktorumun asistani bu sekilde kullanmami onerdi ve oyle yaptim crinino jel den bahsediyorsak tabi cunku arastir genelde 5 dakka yatilir jel oyle donmuyo bosa soylemis donsa geri gelmez hic geri cikiyo cunku 😂
Yataraj uyguluyosun ve 5 dakka yatip 15 dakka yuruyosun nasil kullanacagin sana kalmis yinede🥰
kızlar crınone jeli bize yarim saat kadar uzan sonra bi 10.15 dk yavaş adımlarla yürüyün dediler

Yarim saat cok kuzum ya ben hep oyle uyguladim 5 dakka yattim en fazla 10 olsun hadi sonra 15 dakka yurudum yavas yavas
doğrudur ama ben öyle yapıyordum geride çok gelmiyordu progestan çok önemli diye biliyorum ama zaten şimdi hap kullanıyom ne kadar yatarsam yatayım hep geri geliyo beni deli ediyo jel bulunmuyor diye bunu verdi bu sefer dr

Sagol bizi dusundugun icin ama ansizin karar veriyoruz baslamaya cok planli olmadi benimki 🤷‍♀️ancak 1 ay oncesinden beslenmemi duzeltebiliyorm gerci oyle bi durum olsa tum doktorlar 3 ay guzel beslenin oyle baslayalim derler bosuna okadar vitamini vermiyolar😅
ben kendimi de düşünüyorum açıkçası çünkü bende yeni başlayacağım önce beslenmemi düzelttim mayıs ayından beri çok dikkatli besleniyorum 🙈 vitaminler hiç bir zaman besin yerine geçmez diyor doktorlar bence bugün geç değil beslenmenize bolca yeşillik sebze meyve balık ekleyin. çok daha verimli olacaktır 💐 hele sigarayı hiç saymıyorum bile 🙈

doğrudur ama ben öyle yapıyordum geride çok gelmiyordu progestan çok önemli diye biliyorum ama zaten şimdi hap kullanıyom ne kadar yatarsam yatayım hep geri geliyo beni deli ediyo jel bulunmuyor diye bunu verdi bu sefer dr
Benim de bu şekilde hiç geri gelmiyor du canım.
Napalim artik mecbur bunu kullanicaz ya 😕 geri gelsedr artik alacagi progestani aliyodur bence vucut sıknti yapma

ben kendimi de düşünüyorum açıkçası çünkü bende yeni başlayacağım önce beslenmemi düzelttim mayıs ayından beri çok dikkatli besleniyorum 🙈 vitaminler hiç bir zaman besin yerine geçmez diyor doktorlar bence bugün geç değil beslenmenize bolca yeşillik sebze meyve balık ekleyin. çok daha verimli olacaktır 💐 hele sigarayı hiç saymıyorum bile 🙈
Eklemedigimi mi dusunuyodunuz?😅. Sigarayida biraktim her denemem de bu sekilde beslendim bu sekilde davrandim bi sıknti olmadi cok sukur masallah siz mayistan beri dikkatli besleniyomussunuz depolariniz baya dolmustur 🙈.

Hayirli olsun canim🙂 crinone zor bulunuyormus artik vermiyomus doktorlar sana nasl verdiler nasil bulucaksin eczanelerde
jelı 6ekım ıtıbarıyle kullanacam yarın sorarım yoksa muadılı vardır ya o jel kötu ya fıtıl olsa daha ıyı aslında🙊

Bugün transferim oldu ilaçların etkisiyle galiba kasık ağrım var doktorun verdiği ilaçlar Proluton hafta da 1 yarım ampul , progestan sabah 2 akşam 2 , estrofem günde 3 tane , prednol günde 1 , corasprin günde 1 , oksapar kan sulandırıcı iğne günde 1. Vitamin olarak elevit kullanıyordum zaten . Rabbim sağlıkla tutunsun bebişlerim ❤️❤️❤️🤲🏻🤲🏻

X