EKİM 2020 Dondurulmuş Embriyo Transferi Olacaklar

Bugün transferim oldu ilaçların etkisiyle galiba kasık ağrım var doktorun verdiği ilaçlar Proluton hafta da 1 yarım ampul , progestan sabah 2 akşam 2 , estrofem günde 3 tane , prednol günde 1 , corasprin günde 1 , oksapar kan sulandırıcı iğne günde 1. Vitamin olarak elevit kullanıyordum zaten . Rabbim sağlıkla tutunsun bebişlerim ❤❤❤🤲🏻🤲🏻
Hayırlı olsun canım 🥰İnşallah pozitifi göreceksin Allah’ın izniyle ❤️

Bugün transferim oldu ilaçların etkisiyle galiba kasık ağrım var doktorun verdiği ilaçlar Proluton hafta da 1 yarım ampul , progestan sabah 2 akşam 2 , estrofem günde 3 tane , prednol günde 1 , corasprin günde 1 , oksapar kan sulandırıcı iğne günde 1. Vitamin olarak elevit kullanıyordum zaten . Rabbim sağlıkla tutunsun bebişlerim ❤❤❤🤲🏻🤲🏻
Hayirli olsun benimde sali gunu guzel haberlerini bekliyoruzz 😊👏👏🎉🎉

Hayirli olsun canim benim insallah guzel haberlerle geliceksin😍

Kötulugu degilde pahali canim ya
ben aşılama kullanırken almıstım ama tutmayınca sinirlenıp attım hepsını 🙊aşılamadan hemen sonra tüp bebege basladım agustos’ta bılsem saklardım vallahı ya🥴bayagıda vardı 🙊neyse yarın eczaneye sorayım bakalım

ben aşılama kullanırken almıstım ama tutmayınca sinirlenıp attım hepsını 🙊aşılamadan hemen sonra tüp bebege basladım agustos’ta bılsem saklardım vallahı ya🥴bayagıda vardı 🙊neyse yarın eczaneye sorayım bakalım
Kiz niye attin benim 7 ay onceki tedavimden kalanlar duruyo atmadim verirse ilk onlarla baslarim🙂

Kiz niye attin benim 7 ay onceki tedavimden kalanlar duruyo atmadim verirse ilk onlarla baslarim🙂
Benımde evde vardı crinone jel ilk onları kullanıyorum doktor varsa onu kullan dedi bitince progestana başlıcam 9 tane falan kalmıştı

bilmiyorum ki bide gonal f kullanmıstım onu da attıydım sevgiliden ayrılan genc kız depresyonu yaşar gibi😂allahtan tüp bebekte menapur verdiler de içim sizlamadı🙊

Bize ikisini ayni anda veriyo canm.hem jel hem progestan igne
2 gün günde 1 tane crinone jel dedi 2 günden sonra günde 2 kere diğer tedavilerimde prolotun iğne kullanmamıştım bide oksapar ilk defa kullanıyorum canım prolotun progesteron içeriyor galiba jelde 1 tane al ağır olur dedi

2 gün günde 1 tane crinone jel dedi 2 günden sonra günde 2 kere diğer tedavilerimde prolotun iğne kullanmamıştım bide oksapar ilk defa kullanıyorum canım prolotun progesteron içeriyor galiba jelde 1 tane al ağır olur dedi
Anladm canim prolotunda progestan oluyor her doktorun tedavi yöntemi farkli tabi

Antlaya ivf nin ordaki ezcanede vardi oraya bakmadin crone jeli ezcaneci depoya stok yaptim demisti bize
Evet sordum ama yok dediler, lutinus kapsül verdi yerine dr, bakalım zor oluyor birazcık , perşembe transfer var, heyecanlıyım birazcık , yola çıkacağım transfeeden sonra nasıl olacak bilmiyorum. Sen nasılsın iyi misin nasıl gidiyoe

Ay
Merhabalar. Eğer bir aksaklık olmazsa ben de bu ay dondurulmuş embriyo ile transfer olacağım. Ama opu sonrası 2.adet bir türlü gelmedi. Ha bugün ha yarın dedikçe 15 gün gecikti, normal mi acaba? Bir de ben opu sonrası olan adetime göre 15 gün diyorum ama o adet erken gelmişti zaten, onu mu baz almalı yoksa daha önceki düzenimizdeki tarihi mi? 😕
Aynı durum benim de basimda. Adetimden 21 gun geçti hala gelmedi ikinci adetim. Doktoru mu aradım salı günü gideceğim bakalım ne diyecek. Bir de ben çok sistim. Sen de şişlik var mi?

Evet sordum ama yok dediler, lutinus kapsül verdi yerine dr, bakalım zor oluyor birazcık , perşembe transfer var, heyecanlıyım birazcık , yola çıkacağım transfeeden sonra nasıl olacak bilmiyorum. Sen nasılsın iyi misin nasıl gidiyoe
Iyiyim canım ama vakit gecmiyir hic aralarda kasıkta yanma oluyir baska hic bisey yok bugün 4.gun ondan arada bi strese giriyorum tutmazsa falan diye

X