EKİM 2020 Dondurulmuş Embriyo Transferi Olacaklar

Hayırlı olsun canım İnşallah pozitifi göreceksin Allah’ın izniyle

Hayirli olsun benimde sali gunu guzel haberlerini bekliyoruzz

Hayirli olsun canim benim insallah guzel haberlerle geliceksin

Kötulugu degilde pahali canim ya
ben aşılama kullanırken almıstım ama tutmayınca sinirlenıp attım hepsını aşılamadan hemen sonra tüp bebege basladım agustos’ta bılsem saklardım vallahı yabayagıda vardı neyse yarın eczaneye sorayım bakalım

Kiz niye attin benim 7 ay onceki tedavimden kalanlar duruyo atmadim verirse ilk onlarla baslarim

Kiz niye attin benim 7 ay onceki tedavimden kalanlar duruyo atmadim verirse ilk onlarla baslarim
Benımde evde vardı crinone jel ilk onları kullanıyorum doktor varsa onu kullan dedi bitince progestana başlıcam 9 tane falan kalmıştı

bilmiyorum ki bide gonal f kullanmıstım onu da attıydım sevgiliden ayrılan genc kız depresyonu yaşar gibiallahtan tüp bebekte menapur verdiler de içim sizlamadı

Bize ikisini ayni anda veriyo canm.hem jel hem progestan igne
2 gün günde 1 tane crinone jel dedi 2 günden sonra günde 2 kere diğer tedavilerimde prolotun iğne kullanmamıştım bide oksapar ilk defa kullanıyorum canım prolotun progesteron içeriyor galiba jelde 1 tane al ağır olur dedi

Anladm canim prolotunda progestan oluyor her doktorun tedavi yöntemi farkli tabi

Antlaya ivf nin ordaki ezcanede vardi oraya bakmadin crone jeli ezcaneci depoya stok yaptim demisti bize
Evet sordum ama yok dediler, lutinus kapsül verdi yerine dr, bakalım zor oluyor birazcık , perşembe transfer var, heyecanlıyım birazcık , yola çıkacağım transfeeden sonra nasıl olacak bilmiyorum. Sen nasılsın iyi misin nasıl gidiyoe

Ay Aynı durum benim de basimda. Adetimden 21 gun geçti hala gelmedi ikinci adetim. Doktoru mu aradım salı günü gideceğim bakalım ne diyecek. Bir de ben çok sistim. Sen de şişlik var mi?

Iyiyim canım ama vakit gecmiyir hic aralarda kasıkta yanma oluyir baska hic bisey yok bugün 4.gun ondan arada bi strese giriyorum tutmazsa falan diye

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…