EKİM 2020 Dondurulmuş Embriyo Transferi Olacaklar

Daha çok erken diye. Normalde pozitifi gördükten 15gün sonra çagırdı (bugün 1haftası) ama cuma ben eve gidicem türkiyede olmuycam oyüzden gel bakalım dedi. Karından gözükmeseydi o zaman alttan bakıcaktı ama gerek kalmadı 🤗 daha 5haftalik bile değiller minicikler yaa ❤️
Ay canım gözün aydın kan değerlerinden belliydi zaten ikiz olduğu çok şükür sende ikiz annesi olacaksın allahın izniyle🤲🏻🤲🏻🤲🏻🥰

Bu konuda uzman doktorumun dediğine göre hormonlarda en belirgin gösterge LH/FSH oranı. Burada 1/3 ve üzeri orana sahip değerlerde pcos tanısını güçlendiriyormuş.
Bir de yumurtalık görünümü çok karakteristik, baya pıtır pıtır kocaman yumurtacıklar çıkıyo ultrasonda, üzüm salkımı gibi. Her bir yumurtalıkta 8 ve üzeri salkım yapıda görünüm varsa tanı koyuyorlar.
Bir de bunun sendrom olanı, olmayanı var, çok karışık işler :) Bu konuda uzman birini bulun ve ona güvenin derim. Benim de adetlerim 28 günü şaşmazdı, ama diğer tüm belirtilerim vardı, ki 33 yumurta toplandı benden, 27 döllendi :) Nitekim yalnızca 3 tanesi dondurulabildi, kaliteden ötürü.
Bende pko yok ama 35 yumurta oluştu onun 17 si döllendi 12 tane kaldı onu dondurdular canım sordum ben doktora kesinlikle pko değilsin dedi ama yumurtaların çok fazla dedi oda değişik bişey heralde

Benim de bugün kahverengi lekelemem var elim ayağım tutmuyor korkudan. Doktorumu aradım asprini bırak bol su iç dinlen dedi. Çok korkuyorum kızlar, keseyi görmek için pazartesi gidicektik, erken gelmene gerek yok dedi doktor. Kasiklarim da ağrıyor adet olacakmışım gibi ağrıyor 😢

Benim de bugün kahverengi lekelemem var elim ayağım tutmuyor korkudan. Doktorumu aradım asprini bırak bol su iç dinlen dedi. Çok korkuyorum kızlar, keseyi görmek için pazartesi gidicektik, erken gelmene gerek yok dedi doktor. Kasiklarim da ağrıyor adet olacakmışım gibi ağrıyor 😢
Adet tarihin mi geldi canım kahverengi leke bendede oldu çok şükür bi sıkıntı yok

X