EKİM 2020 Dondurulmuş Embriyo Transferi Olacaklar

Buzda olur ama inanki alisiyosun heleki pozitifi gordukten sonra gerci is ozaman basliyo kese bebek filan😕
Ben kaldim ama bos gebelk sonu kurtaj 😕
Insallah bu sefer son olur insallah sende hamile kalir bu mutlulugu yasarsin😍
insallaah hepimiz insallahh❤️❤️ İnsanlarin cok kolay sahip olduklari seye biz yillarimizi verdik. Artik bize de nasip olsunn😢🙏

Cokta bi farki yokmus oda 15 tane 150 tl cik1 hafta gidiyo 😂
Tamam sen uygula 5 dakka yat sonra 10 15 dakka yuru ben oyle yapiyodum geriye akmiyodu hic
Canm bu benim 3. Denemem ve 2 denememde de doktorumun asistani bu sekilde kullanmami onerdi ve oyle yaptim crinino jel den bahsediyorsak tabi cunku arastir genelde 5 dakka yatilir jel oyle donmuyo bosa soylemis donsa geri gelmez hic geri cikiyo cunku 😂
Yataraj uyguluyosun ve 5 dakka yatip 15 dakka yuruyosun nasil kullanacagin sana kalmis yinede🥰
Hmm tamam bilgi icin tesekkur ederim. Bakicam ona tekrar. Peki hergun ayni saatte kullanmaya dikkat ettin mi? Yoksa gun icinde ne zaman yaparsan mi?

Kizlar aranizda sma hastaligi icin genetik tarama yaptiran var mi? Ayse arman paylasmis bir yazi. Simdi de kafama bunu taktimm:KK76::KK76:

Yaa ben normal sekilde besleniyorum özel bisi yapmiyorum yapmali mıyım sadece nar suyu iciyorum simdi tesiegin oldum sigara falan kullanmiyorum ama ekstrada bisi yapmiyorum 😥

Daha oncekiler kac gunde bir oluyosa o sekilde canim opudan sonraki adetten hesapla
O zaman benim 15 günden fazla gecikmem var. Hamilelik beklemiyoruz, bir sefer ilişkiye girdik opudan sonra. Zaten yumurta ve sperm kalite düşüklüğü var, hiç hamile kalamadım. İnşallah kist yoktur :KK43: korkuyorum açıkçası.

Yaa ben normal sekilde besleniyorum özel bisi yapmiyorum yapmali mıyım sadece nar suyu iciyorum simdi tesiegin oldum sigara falan kullanmiyorum ama ekstrada bisi yapmiyorum 😥
Canım bende öyle .Bence aman aman kötü beslenmiyorsan sıkıntı yok .Ben sadece fındık badem yumurta tüketimini artırdım.Onun dışında canım ne çekerse yiyorum , zaten normalde de kötü beslenen biri değilim .Bence abartmaya gerek yok, sigara ve alkol yoksa sıkıntı yapma kendine .Her gün 1 yumurta ye , kuruyemiş tüket bol bol , ha bide en az 2 TL su iç .Bunun dışında fazla Abur cubur yemezsin olur biter

Canım bende öyle .Bence aman aman kötü beslenmiyorsan sıkıntı yok .Ben sadece fındık badem yumurta tüketimini artırdım.Onun dışında canım ne çekerse yiyorum , zaten normalde de kötü beslenen biri değilim .Bence abartmaya gerek yok, sigara ve alkol yoksa sıkıntı yapma kendine .Her gün 1 yumurta ye , kuruyemiş tüket bol bol , ha bide en az 2 TL su iç .Bunun dışında fazla Abur cubur yemezsin olur biter
Aynen 2 lt su iciyorum buna ek gunde 1 barfak nar suyu kuruyemisten yumurta toplama oncesi cok yedigim icin sogudum ama zorlayayim kendimi 😁 alkol ve sigara zaten tüketmiyorum 🤗

Aynen 2 lt su iciyorum buna ek gunde 1 barfak nar suyu kuruyemisten yumurta toplama oncesi cok yedigim icin sogudum ama zorlayayim kendimi 😁 alkol ve sigara zaten tüketmiyorum 🤗
O zaman sorun yok bence.Balık yiyebiliyorsan haftada 1-2 kez tüket , ben sevmiyorum , zaten doktorumun verdiği multivitamin vardı onun içinde omega 3 de var onu kullanıyorum , Et tüket bol bol , bol bol yeşillik ve meyve .Haftafa 1 gün de baklagil tüketmeye çalış .Yani zaten bildiğimiz klasik beslenme canım .Tutacaksa ne olursa olsun tutuyor , içini rahat tut .

O zaman sorun yok bence.Balık yiyebiliyorsan haftada 1-2 kez tüket , ben sevmiyorum , zaten doktorumun verdiği multivitamin vardı onun içinde omega 3 de var onu kullanıyorum , Et tüket bol bol , bol bol yeşillik ve meyve .Haftafa 1 gün de baklagil tüketmeye çalış .Yani zaten bildiğimiz klasik beslenme canım .Tutacaksa ne olursa olsun tutuyor , içini rahat tut .
Bende haşimato oldugu icin balık fazla tüketemiyorum o skntım var yoksa cok seviyroum... fazla yumurtada tüketmemeye calisiyorum iyot oradanda almayayım diye o yuzden mecburen dikkat ediyorum bunları tüketemiyorum o yzuden bisi olmaz insallah zaten dedigin gibi canım tutacaksa tutuyor her turlu plansiz hamile kalanlar var 🤷🏻‍♀️

Bende haşimato oldugu icin balık fazla tüketemiyorum o skntım var yoksa cok seviyroum... fazla yumurtada tüketmemeye calisiyorum iyot oradanda almayayım diye o yuzden mecburen dikkat ediyorum bunları tüketemiyorum o yzuden bisi olmaz insallah zaten dedigin gibi canım tutacaksa tutuyor her turlu plansiz hamile kalanlar var 🤷🏻‍♀️
Aynen canım dediğin gibi bende öyle düşünüyorum.Evet haşimato varsa dikkat etmen gerekiyor canım .İnşallah pozitifi görürsün ❤️

X