EKİM 2020 Dondurulmuş Embriyo Transferi Olacaklar

Kacinci gun embriylsuydu canim. 3.cu gun embriyosu olanlar lutfen erkenden yapmasin . Ama 5.ci gun embriyosu genelde 6 dan sonra cikiyor
:110:çatlatma iğnesini vurulduğuma 9 gün oldu. Ondanmı yoksa erken çıktı benimki. Ama normal hamileliktede yumurtlamanın 9 günü çok silik çıkmıştı yanıltmadı. O testten kalanı vardı onunla yaptım.

Şimdi yapsam çıkar mı ya
Varsa cikar kuzum. Allah buyuktur. Yoksada napcaksin kendini yerlerden yere mi atcaksin. Biraz kendinizi Allah a birakin. Hemen salmayin yavrum. Valla skaa bi yana seni gaza getirmeye calismiyorum. Ama pes etmek yok. Olmasada devam. Olursada Rabbimr sukurler olsun

Biz ürolojisi çözdük 5 aydır Kaan Aydos tedavisindeyiz eşimde varikosel vardı Kaan bey kesinlikle ameleşim sonrası vitamin takviye falan geçen gün mail attı Kaan bey DNA hasarı sperm testi morfoloji sonucuna göre tamamdır 6 ay normal deneyin dedi ama biz vakit kaybetmek istemiyoruz bana Dr pko dedi adetim düzenli bende anlamadım
Pkos tanısı için adet düzensizliği olması şart değil, alttan ultrasonla yumurtalıklara bakıp tanıyı koymuştur, ayrıca hormonların birbirine oranı da belirleyici olabiliyor. Siz doktorunuza inanın 🙂

:110:çatlatma iğnesini vurulduğuma 9 gün oldu. Ondanmı yoksa erken çıktı benimki. Ama normal hamileliktede yumurtlamanın 9 günü çok silik çıkmıştı yanıltmadı. O testten kalanı vardı onunla yaptım.
Seninki 3.cu gun embiriyosumuydu kuzum. O bakimdan demedim yavrum bazen 3.cu gun embriyosu 12.ci gun de betasi artisa grcenler var.o yuzden bekleyin dedim kuzucuk❤

Varsa cikar kuzum. Allah buyuktur. Yoksada napcaksin kendini yerlerden yere mi atcaksin. Biraz kendinizi Allah a birakin. Hemen salmayin yavrum. Valla skaa bi yana seni gaza getirmeye calismiyorum. Ama pes etmek yok. Olmasada devam. Olursada Rabbimr sukurler olsun
Bu sefer üzülmem geride 3 donmus emriyom var onlar bekliyor hemde kalitesi de iyi

Bu sefer üzülmem geride 3 donmus emriyom var onlar bekliyor hemde kalitesi de iyi
Ee daha ne .valla ben oglumda okadar rahattimki niye biliyormusun 8 tane daha dondurulmusum vardi. Dedimki olana kadar yaparim. Rabbim oyle bir guc veriyorki valla. Insan oglu biraz guclu olmali. 1 dakka aglarim yoluma bakarim benim kitabimda pes etmek ykk😀😀sizdede olmasin. Derdi veren Allah dermanjnida verir

Kuzum kac yillik evlisin. 5 yil cocuk icin yapmadigim sey kalmadi. Ben suriyeli teyzeye tereyag veriyodum. Bi ilac yapiyodu bana buzlukta sakliydum her.gun rahme koyuyodum biliyomusun. Sonra baska kocakariya gittim o da.sekerli bi sey yapip tamponla rahme koyduruyodu aksamina onu cekiyodum icimden. Suluk de koydurdum rahme. Icmedigim klomen ilaci kalmadi. Catlatma igneleri desen her ay. Gittim hocalar buldum zincirden falan atlattilar beni. Nuskalar taktim 5i bi yerde gibi. Dah neler neler. Ben cok emek verdim agladim sizladim pes etmedim. Rahme seker bile koydum kayasekerimiydi neydi adi. Rahme girmeyen kalmadi bende 😀😀😀
Ama bu zamanda yapılır mı bunlar yaaa, iyi enfeksiyon falan olmamış. Oraya girmesi gereken tek birşey var normalde 😃

• Komik
Reactions: Z P
X