EKİM 2020 Dondurulmuş Embriyo Transferi Olacaklar

Herkese merhaba kizlar bugun nihayrt bende transferimi oldum sonra gittim gibi evime geldim dinleniyorum zaten medicalparkta tup bebek katini covid19 hasta ve test icin izole yapmislar şok oldum resmen öncedende hic bir bilgi verip boyle bisey var bile demediler sinir oldum şacmaliga bakin ya
Canim hangi medical parka gdiyosun?

İnşallah seninkide pozitif olur canım. Bu ilk denemem olduğu için çok endişelendim. İnşallah geriside gelir. Bu kez kucağıma alayım. Benim için dua edin. Kendim gebe kalabildiğim için zar zor ikna etmiştim eşimi tüp bebek için. :KK43: Çok zor bir süreç. Sizlerinde sonucunuz pozitif olmasını çok çok isterim.
Ah canim jnsallah insallah hepimizinnnnn🙏🙏

Ben de cok korkuyorum biliyormusun kizimdayken kasiklarimda batma falan değişik şeyler oluyordu simdi olmayınca korkuyorum..Belki yarin olur belki olmadan da olur diye düşünmeye çalışıyorum ama korkuyorum..Bende de tek embriyo vardi ve maddi yönden artik kaldıracak tarafım kalmadı. :KK43: insallah benbde guzel haber veririm🙏

• Üzgünüm
Reactions: Z P
Ah canim jnsallah insallah hepimizinnnnn🙏🙏

Ben de cok korkuyorum biliyormusun kizimdayken kasiklarimda batma falan değişik şeyler oluyordu simdi olmayınca korkuyorum..Belki yarin olur belki olmadan da olur diye düşünmeye çalışıyorum ama korkuyorum..Bende de tek embriyo vardi ve maddi yönden artik kaldıracak tarafım kalmadı. :KK43: insallah benbde guzel haber veririm🙏
Canım İnşallah pozitifi görürsün. Belirti arayıp kendini umutsuzluğa düşürme lütfen. Benimki çift olduğu için belki erken çıkar diye bakmıştım. Kızında belirti olmuş. Belki bu sefer belirti olmadan oğlun olur :KK36:

Kızlar ben transferden beri tuttumu tutmadımı diye çok canım sıkkındı. Bir az önce test yaptım çok çok silik çizgi çıktı ama 2 gün sonra tekrarlıycam testi İnşallah koyulaşırsa o zaman ikisininde resmini atarım buraya. Daha erken olduğu için sevinemem çünkü. Transferi saymazsak 3 gün oldu. 5.gün embriyosu İnşallah pozitif olur. Rabbim kucağımıza almayı nasip etsin.
Biz aynı gün transfer olmuştuk, ben de mi test yapsam... Erken genelik mi yaptın normal mi?

X