EKİM 2020 Dondurulmuş Embriyo Transferi Olacaklar

Merhaba kızlar nasipse cuma günü trasferim var bugün son kontrol için gittim rahim ince dedi nar ve kefir tavsiye etti estrofemi arttırdı çarşamba günü tekrar gel son kararı verelim dedi yani sanırım erteleme durumu söz konusu olabilir. Birde en önemlisi bende küçük çikolata kisti vardı, sorun olacak kadar sıkıntı yaratmayacak demişti ama bugünde rahimde sular var dedi oda ayrı bi endişeye soktu beni ister istemez. Renksiz Ultrasonda bende gördüm siyah siyah benekri Şimdi herşey bu çarşambaya bağlı. Kızlar bu sorunları yaşayan varmı yoksa sorun olarak görüpte kendimi endişeye düşürmesemmi elimde değil ki. 🤦‍♀️🤷‍♀️ Bu arada 2 defa rahim filmi çekilmiştim ikincisi 3 yıl önceydi temiz çıkmıştı. Dr'rum Ultrasonda tüplerde sıkıntı olduğunu düşünmüyorum ama çarşamba belki isteyebilirim dedi.

Şimdi bir grupta yazılanlar kafamı karıştırdı ben bahcecide tedavideyim ikinci içinde ilk adette başlayalım dediler ama benim gibi gidip hep negatif olan bir arkadaş Semra kahramana gitmiş ve ilk denemede gebe kalmış memorial da acaba hastanemi değişsem
Kesinlikle şişli memorial semra hoca ve ekibi harikadır.orda denemelisin

X