EKİM 2020 Dondurulmuş Embriyo Transferi Olacaklar

Bugün transferimin 11. Günüydü öğle arasında dayanamadım test yaptım. Malesef negatif çıktı yarın yine kan vereceğim ama 11. Gün eğer tutunsa testte çıkardı diye düşünüyorum. Testi pozitif çıkan arkadaşlar sağlıkla kucağınıza alın inşallah😇
Rabbim bizede nasip etsin inşallah:dua:

yaptim kuzu ondan. Erken gebelik testinde bile cok hafif cikti. Yani ne kadar dogru bilmiyorum tabi. Bence beklemek lazim. Burda gaza gelip yapiyoruz 😀😀Sonu hep husran😁
Gelme gaza 😁 daha erken. 3.4 gün daha sabret. Pozitif sonuç alsak bile yolun başı daha. İnşallah kanda pozitif çıkarsa da kalbi atana kadar rahat etmem ben😐

Kizlar keseyi gördük cok sukur🙏🙏 doktor hic bir sikinti gormedi. Kanama da gormedi. Prolutex progestana gore daha dusukmus o yuzden yetersiz gelip kanama yapabilir dedi. Eger lekelenmler devan ederse kalcada yapilana gecicez. Beslenme kanali da olusmus dedi😇 10 gun sonra kalp atisi icin gidecegiz. En buyuk duam allahim sizlere de en kisa surede bu duygulari yasatsin🙏🙏

Kizlar keseyi gördük cok sukur🙏🙏 doktor hic bir sikinti gormedi. Kanama da gormedi. Prolutex progestana gore daha dusukmus o yuzden yetersiz gelip kanama yapabilir dedi. Eger lekelenmler devan ederse kalcada yapilana gecicez. Beslenme kanali da olusmus dedi😇 10 gun sonra kalp atisi icin gidecegiz. En buyuk duam allahim sizlere de en kisa surede bu duygulari yasatsin🙏🙏
Gözünüz aydin canim saglikla alin kucaginiza insallah ❤🙏 keseyi transferin kacinci günü görmüs oldunuz ?

İnşallah kalbi attığınıda görmeyi nasib etsin. 😍 Rabbim kucağına almayı nasib etsin canım.

Ohh cok sukur❤ rabbim devamini getirsin insallah bizlerede boyle guzel haberler vermeyi nasip etsin🥰

X