EKİM 2020 Dondurulmuş Embriyo Transferi Olacaklar

Proluton iğne iki kere vuruldum. Iki vurulduğumda da aşırı kanama oldu.
Prolutex kan sulandırıcı iğnemi ya da düşügü önleyicimi?
Dusugu engelleyici igne evet bir kanaman varsa bir anda kesemez tabi rahim agzindakini ama gercekten kanamadan siyah lekeye dogru donderiyor ve embriyo saglikliysa onu tutuyor

Ben geçenkinde 3 kere yapmistim bunda gunumu bekleyip doktorum ne derse onu yapicam
Zahmet olmazsa onu bekle bari. Bak cidden bu konuda kararli ol daha guzel sonuc alirsin emin ol. Bende oyle yapmistim transferi saymazsak 7.gun yaptim cikti doktorum bana 12.gu gunu gel kan ver dedi verdim 900 kusur cikmisti. Simdi cikacak kan tahlilinde 100 kusur doktor dicek 2 gunde ver ne gerek var kendini yipratmaya

Evet kuzum stres yapma geneli bu durumu yasiyor ki ben 3 sene once yasamistim

Kızlar beta değerine kac kez baktırmak gerekiyor. Ben 9. Ve 11. Gün sonucumu doktora bildirdim bir daha yaptirmaya gerek yok 10 gün sonra ultrasonda bakalım dedi ama ben duramam. Sizler kaç kez yaptırdınız kan testini?
Niye sen kan vermeyimi seviyosun gerek yoksa yoktur ben bi kere vermistim . Artik birak kani falan sen ultrasonda gorceklerini dusun

Evet gecen tedavimde oyle olmustu bunda beklicem

Reactions: Z P
En iyisini yapmışsın. Ayni dediğin gibi benim 100 lerde çıktı. 12. gün yaptirsaydim super olurdu ama tiroidlerime de baktirmam gerekiyor diye yaptırdım işte
Hafta içi carsamba filan bi kez daha yaptırır emin olurum diye düşünüyorum

Reactions: Z P
Aynen kuzucum aralarinda en azindan bi zaman farki olsun. Kaniniz onemli cocugunuz kaninizdan besleniyor cope kan birakmayin

Kızlar beta değerine kac kez baktırmak gerekiyor. Ben 9. Ve 11. Gün sonucumu doktora bildirdim bir daha yaptirmaya gerek yok 10 gün sonra ultrasonda bakalım dedi ama ben duramam. Sizler kaç kez yaptırdınız kan testini?
Beta degerine ve artisina gore degisir canim kac kez baktircagin benim 11. Gun 43 le basladi 4 kere tahlil istedi doktor en son 1166 olunca daha yaptirmaya gerek yok dedi 4 gun sonraya cagirdi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…