EKİM 2020 Dondurulmuş Embriyo Transferi Olacaklar

Bende dün prolutexi vurunca çok kanadı karnım korktum ve ağladım. Belkide strestendir. Benimde akşam bi damla çamaşıra gelmişti. Sabahta peçeteyede geldi. Doktorum bana da corasprini bırak dedi.
Damara denk gelmiştir belki :) kan sulandırıcıdan dolayı bu ara elimi kessem normalden fazla kan akıyo :)

Kızlar progesteron iğneyi günde ne kadarlık kullanıyorsunuz ?Göbekten veya kalçadan farketmez .Bizim doktor günlük 50 gr olacak şekilde veriyor .Göbekten olan iğneyi 2 tane yapıp tek seferde yapıyoruz.

Kızlar progesteron iğneyi günde ne kadarlık kullanıyorsunuz ?Göbekten veya kalçadan farketmez .Bizim doktor günlük 50 gr olacak şekilde veriyor .Göbekten olan iğneyi 2 tane yapıp tek seferde yapıyoruz.
Ben kalcadan 2 ampul vuruluyorum canim. Gobekten vuruldugunu bilmiyordum.

Ben 1 gun arayla 2 ampul ayni anda kalcadan oluyorum canim bide fitil gunde 3 tane progestan olarak bunlar

Kızlar beta değerine kac kez baktırmak gerekiyor. Ben 9. Ve 11. Gün sonucumu doktora bildirdim bir daha yaptirmaya gerek yok 10 gün sonra ultrasonda bakalım dedi ama ben duramam. Sizler kaç kez yaptırdınız kan testini?
Bende 9 ve 11. Gün yaptırdım doktor bidaha yaptirmana gerek yok dedi 1 hafta sonra keseye çağırdı doktorum ama ben merak edip 15. Günde yaptırdım kendim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…