EKİM 2020 Dondurulmuş Embriyo Transferi Olacaklar

Kızlar bu bel ağrıları tutunmaya mı işaret Yoksa ilaçtan mı ?Az bir ayakta kalsam belim kopuyor , hele Bugün baya şiddetli
Valla benimde oyle canim belim agriyor kasklarim karnim agriyor cok ayakta durunca. Yaptigim islerde cok agir isler degil oyle. Ama ilaclardan oldugunu dusunuyorum belirtilere pek inanmiyorum ben

Guatr ile ne alakası var prednolü onu anlamadım bide bence erken daha 5 gün olmuş moralini hemen bozma canım bebişine üzersin
Prednol bağışıklığı baskılıyor canım.hipotroid var bende yani otoimmun hastalığı.öyle olunca vücut bebeği düşman sanıp savunmaya geçip bebeği öldürebiliyormuş. Aynen keşke yapmasaydım.tutamadım kendimi

Valla benimde oyle canim belim agriyor kasklarim karnim agriyor cok ayakta durunca. Yaptigim islerde cok agir isler degil oyle. Ama ilaclardan oldugunu dusunuyorum belirtilere pek inanmiyorum ben
Benim sadece belim canım , benim öyle adet zamanı da belim pek ağrımaz .Geçen transferde böyle olmadı ama dediğin gibi progesteron da yapabilir bel ağrısı

• Beğen
Reactions: Z P
Ben ekmegi kestim hamur isi yemiyorum kizlar kabizda olmuyorum sizde 10 15 gun hic yemeyin

Canm kefir iciyomusun her aksam kefir iciyorum her sabah ac karna 1 2 tatli kasigi zeytinyag iciyorum durum çozuluyo😂
Kefiride ictim zeytinyaginida doktor suyu arttr dedi 2 lt iciyorum ztm dedim.o normalde icmem.gerekenmis daha fazla ic dedi 😁 ugrasiyorum yani yine en iyi gelen kayisi hosafi

Kefiride ictim zeytinyaginida doktor suyu arttr dedi 2 lt iciyorum ztm dedim.o normalde icmem.gerekenmis daha fazla ic dedi 😁 ugrasiyorum yani yine en iyi gelen kayisi hosafi
Bak ben ac karna gun kurusu kuru incir duphalac ustune su iciyorum sonra kahvalti yaparken salatalk domates kivircik yiyorm hic ekmek yok tabi oglen activia yine kurudut filan sonra meyve yiyorum aksam yemeklerim sebze yemegi ve yaninda kayisi komposto su en son yatmadan da zeytinyag ve kefir icip yatiyorm bu sekilde kabizlk yasamadim 😂

X