EKİM 2020 Dondurulmuş Embriyo Transferi Olacaklar

Kızlar ya aşırı canım sıkılıyor daralıyorum resmen. En son çarşamba kan vermiştim. Çarşambadan şimdiye hiç birşey yapmadım. Zaten hiç birşey his etmiyorum. Çarşamba dr 15gün sonra gel demişti ultrason için ama cuma memlekete gideceğimi duyunca önümüzdeki çarşambaya çağırdı. Acaba kese gözükürmü ya o zamana? Gerçi neye çağırdığını da bilmiyorum. Adete göre 4+5 olucam Çarşamba. Transferinde 16.günü olucak. Kalp atışını duyuncaya kadar hamile olduguma inanamıycam galiba
Gorunur diye dusunuyorum canim ben persembe yaptirmistim en son testimi 1166 cikmisti sonraki carsambaya gittim bi hafta bile olmamisti yani karnimdan kesede bebekte gorundu🥰🥰

Proloton u neden verdi ki simdi düşük tehlikesi oldugunda verilen igne değil mi o..

Progestan cok acıtıyor gerçekten de göbekten vurulani verdi simdi o dami oyle ki
Ben gobektende vuruluyorum kuzum kan sulandirici. Onceden dusuk hikayelerim oldugu icin veriyor kuzum tutunsun diue

Çarşamba test sonucum 866 çıkmıştı. Eğerki bir sıkıntı yoksa haftaya çarşambaya 1500ü geçmesi lazım. Ya ben test günümü beklerken bile böyle stress olmamıştım. 1aydır evimden de uzaktayım ve Nerdeyse bütün gün annemler de evdeyim. İş başı yapmak istiyorum evde kalan bir insan da degilim akşam saat 7e kadar zaman güzel geçiyor ama saat 7oldumu bir daralma geliyor ya
Sabret canim sabret guzel gunler geciriyosun stresi uzak tut kendinden

Kızlar transferim daha saat 1.40 da oldu. Şimdi lavaboya gittim peçeteye sildikçe pembe lekelenme var. Hemen doktora sordum normaldir merak etme dedi. Ama yinede korkuyorum. Sizde böyle bir şey oldumu. Ilk tüp bebek onun için korkuyorum.
Benim üç saat sonra daha merkezden çıkmadan oldu ve bence o yerleşmenin ilk işareti 😂 çünkü ilk iki transferimde embriyolar öyle boşluğa bırakırken bunların bir yerden içeri girdiğini gördüm. Çıktığım da eşime bu sefer olacak dedim neden dedi iki embriyo ya kalın bir yerden içeri girdi dedim. Diğer ikisinde boşluktaydı dedim ve üç saat sonra çıkmak için hazırlanırken lavaboda turuncu pembe leke geldi aynı lekeden 4. 5. 6 . Günlerde geldi. İnşallah seninde tutanma işaretidir 🙏🙏

Hayırlı olsun canım. Doktorumdan sordum. normal merak etme dedi. İnşallah hayırlı sonuçlar alırız. Nasıl geçecek bu 10 gün bilmem.
Oyalanmanın bir yolunu bulucaz artık :)
Ben şu an deli gibi uyumak istiyorum, uyuyayım da zaman hemen geçsin, sonuç her neyse öğreneyim...

Çarşamba test sonucum 866 çıkmıştı. Eğerki bir sıkıntı yoksa haftaya çarşambaya 1500ü geçmesi lazım. Ya ben test günümü beklerken bile böyle stress olmamıştım. 1aydır evimden de uzaktayım ve Nerdeyse bütün gün annemler de evdeyim. İş başı yapmak istiyorum evde kalan bir insan da degilim akşam saat 7e kadar zaman güzel geçiyor ama saat 7oldumu bir daralma geliyor ya
Çift bebeyse görünmez canım benim 13. Gün 2090 ile görünmedi. Dokturum da aynen böyle dedi tek embriyo tutunduysa bu değere görürüz. Çok şükür ki göremedi çünkü çiftti minnoşlarım 🤗🤗🙏🙏💗

Benim üç saat sonra daha merkezden çıkmadan oldu ve bence o yerleşmenin ilk işareti 😂 çünkü ilk iki transferimde embriyolar öyle boşluğa bırakırken bunların bir yerden içeri girdiğini gördüm. Çıktığım da eşime bu sefer olacak dedim neden dedi iki embriyo ya kalın bir yerden içeri girdi dedim. Diğer ikisinde boşluktaydı dedim ve üç saat sonra çıkmak için hazırlanırken lavaboda turuncu pembe leke geldi aynı lekeden 4. 5. 6 . Günlerde geldi. İnşallah seninde tutanma işaretidir 🙏🙏
Ayy. İnşallah canım. Sevindirdin beni ama ben 40 dakikada kalktım idrara sıkışık olduğum için.

X