EKİM 2020 Dondurulmuş Embriyo Transferi Olacaklar

Benim de guatrım var ama kesmedi doktorum açıklama olarak ne dedi doktorunuz
Hiçbir şey demedi. Kes dedi sadece. Bugün 5.günüm 5günlük dondurulmuş tek embriyo. İdrar testi yaptım negatif...çok çok çok çok üzgünüm.prednolü kestirdi diye mi olmadı.üzüntüden kalktım prodnol içtim ama artık çok mu geç bilmiyorum.

İçinde hcg olan ilaç kullandıysanız bu tarihlerde pozitif çıkar da ondan sordum. Çatlatma iğnesi. Ovitrel gibi bir izni vardı
Evet çatlatma igneleri HCG hormonu içeriyor, aşılama yapıldığı dönemlerde ovitrelle iğnesi vurulmustum hep hatta vücuttan etkisinin gitmesi için 10 günden önce test yapılmaması söyleniyor ben de o zamanlar meraktan aşılamanın 3.gununden itibaren test yapmıştım iğnenin etkisiyle bile pozitif çıkmamıştı sanırım kişiden kişiye değişiyor ama şuan transfer onceside transfer sonrasida kullandığım progestan ve estrofem var.
Bu kadar erken çıkması beni de korkutmuyor değil, sonuç gerçekten pozitifse bile kalp atışını duymadan inanmıycam sanırım

Arkadaşlar 15 ekimde transfer olmuştum ve bu zamana kadar buraya hiçbir belirtim yok diye yazmıştım hatırlarsınız. Bugün itibari ile göğüslerim aşırı derecede sızlamaya başladı ve şiştiler. Acaba diyorum bu bir belirti mi yoksa şu an regl dönemim geldi o yüzden midir? Bir fikriniz var mı?

Benimde bu ay dondurulmuş embriyo transferim yapıldı prednol kullanmadım doktorum o taze transferde dedi dondurulmusta kullanmıyoruz dedi ben kullanmadığım halde pozitif oldu sizin negatif olduğu için çok üzgünüm ama prednol olmadığı için değildir

5. Gün demişsiniz daha erken ben 9. Gün gördüm pozitifi moralinizi bozmayın şimdiden

Herkesde farklı oluyor. Bazı hamilelerde hiç belirti olmuyor. Benim adetimde hiç bir yerim ağrımaz ama hamile kalırsam her yerim göğüsüm kasık bel gibi. İnşallah gebelik belirtisidir.

Canım herkesim bünyesi bir değil. Belki de benim şimdi pozitif çıktı, sonra ilerlemez. Belli olmaz ki. Hatta bir araladaş daha 5.gün test yaptı, negatif çıktı, sonra kanda pozitif çıktı. Bu kadar etkileneceksen test yapmasaydın keşke

Guatr ile ne alakası var prednolü onu anlamadım bide bence erken daha 5 gün olmuş moralini hemen bozma canım bebişine üzersin

Ben prednolu günde 2 kere içiyorum. Benimki dondurulmuş. Kayıplarım olduğu içinmi verdi acaba?

5. Gün demişsiniz daha erken ben 9. Gün gördüm pozitifi moralinizi bozmayın şimdiden
Bilmiyorum. Bi taraftan çok üzgünüm diğer taraftan daha günün var erken gebelik testi de yapmadın kaset de değil daha önce internetten 100 lük pakette aldığım strip testten yaptım.belki de ondan tek çizgi çıkmıştır diyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…