EKİM 2020 Dondurulmuş Embriyo Transferi Olacaklar

Üzüldüm gercekten , umarim en sıkıntısız sekilde atlatırsın.

Yapmaya başladın mı valla ben sizi takip edemiyorum bu ekip çok hızlıerkenden başlıyorsunuz ben kızım da yani 4 sene önce sadece 1 tane yapmıştım 9.gün
Yok kizz daha basladim daha bugun 2ci gunum bende 3 sene once oglumda 1 kere yapmistim 8.ci gunde Bunlar durmuyorki yerinde yapicam yapicam insanda merak ediyor

Merhaba Kızlar,
Bu grubu genellikle okuyorum. Pozitif çıkanlara hayırlı olsun hayırlısı ile kucağınıza alın inşallah. Negatif çıkanlar hiç moral bozmayın. Toparlanıp denemeye devam çünkü elbet bir gün olacak buna inancınızı hiç kaybetmeyin.

gördüğüm kadarıyla hep çok erken test yapılıyor, aynı yollardan geçtim beklemek çok zor evet ama erken test yapmak gerçekten çok daha yıpratıcı.

önce pozitif çıkıp kimyasala dönebiliyor tam bir çöküş sebebi

negatif görüyorsunuz ama aslıda kanda pozitif oluyor geç tutunma oluyor boşuna üzülmüş oluyosunz

pozitif çıkınca iki günde bi artışa bakmak için sürekli kan vermek zorundasınız kan vermekten kollarınız delik deşik oluyor her kan sonucunda acaba yükseldi mi endişesi taşıyorsunuz.

yani tavsiyem 10. Günden önce test yapmayın. Asla dayanamam diyosanız en erken 8. Gün yapın . Pozitif çıkarsa kanda en azından 100 lü bi değer görürsünüz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…