EKİM 2020 Dondurulmuş Embriyo Transferi Olacaklar

Kızlar Bugün geziyoruz ama ben oturuyorum genelde. Eşim oynatıyor çocuğu. Yine de ağrı başladı karnımda.

Eklentiler

• 897589D0-CC10-4B05-BA60-04417DF30792.jpeg
    897589D0-CC10-4B05-BA60-04417DF30792.jpeg
    244,8 KB · Görüntüleme: 51
Ay inşallah ilaçla düşer o zaman ne diyeyim bazen tüpü alıyorlarmış diye okudum bazen iğneyle düşüyormuş ay tüp bebek tedavisinin boşuna gittiğine mi yanayım bundan nasıl kurtulacağıma mı yanayım 😞😞😞
Tüp bebek tedavisinde dış gebelik ihtimali normal yolla hamile kalmaya göre daha fazlaymış malesef. Ama sizin beta değeriniz düşmeye başlamış ve tüpte de keseyi görmemişler. Yani kesin bir dış gebelik tanısı yok belki kimyasalda olabilir. Ben mayıs ayında bir kimyasal gebelik geçirdim o dönem doktorum çok dikkatli takip etti bir aksilik olmaması için dış gebelik benzeri bir durum var mı diye. Benimde tüpte hiç gözükmedi çünkü beta değerim en son 600 lerde kaldı zaten beta 1500 olmadan kese gözükmüyor. Seri takiplerde de düşmeye devam etti doktorum kendi düşer dedi. Ve öyle oldu adet ile attım çok şükür. Yani sizinki de kimyasal olabilir beta değerinizi iyi takip edin

Tüp bebek tedavisinde dış gebelik ihtimali normal yolla hamile kalmaya göre daha fazlaymış malesef. Ama sizin beta değeriniz düşmeye başlamış ve tüpte de keseyi görmemişler. Yani kesin bir dış gebelik tanısı yok belki kimyasalda olabilir. Ben mayıs ayında bir kimyasal gebelik geçirdim o dönem doktorum çok dikkatli takip etti bir aksilik olmaması için dış gebelik benzeri bir durum var mı diye. Benimde tüpte hiç gözükmedi çünkü beta değerim en son 600 lerde kaldı zaten beta 1500 olmadan kese gözükmüyor. Seri takiplerde de düşmeye devam etti doktorum kendi düşer dedi. Ve öyle oldu adet ile attım çok şükür. Yani sizinki de kimyasal olabilir beta değerinizi iyi takip edin
Benim değerim önce düştü tekrar yükseldi doktor ondan dış gebelik dedi .

Benim değerim önce düştü tekrar yükseldi doktor ondan dış gebelik dedi .
Aa öyle mi o kısmı anlamamışım ben. İnşallah iğne ile düşürürsünüz. O dönem araştırmıştım kanser hastalarına yapılan bir iğne varmış onun ile düşük sağlanıyormuş. Allah en kısa sürede atlatmanızı nasip etsin

X