EKİM 2020 Dondurulmuş Embriyo Transferi Olacaklar

Amin canım. Benim oğlum büyük biraz daha aklı eriyor herşeye o yüzden sıkıntı olmaz. Ama benim de sorun kayinvalide kadın beni sinir etmek icin elinden geleni yapıyor bu süreçte inşallah uzak duracağım ondan. Çünkü stres çok etkiliyor. Tabi aynı evin içinde imkansiz

Bende bir kaliyorumm canim kayinvalidemle ama cok sabirli.cok iyi biri valla keske butun kaynanalar oyle olsa sende sabret gulum

Bende bir kaliyorumm canim kayinvalidemle ama cok sabirli.cok iyi biri valla keske butun kaynanalar oyle olsa sende sabret gulum

Bende 5 yıldır birlikte oturyorum . Yaşamadığını sorun kalmadı . Allaha şükür eşim arkam da annesinin neler yaptığını biliyor da biraz olsun engel oluyor . Ama bazen çekilmez oluyor gerçekten insanın sabri kalmıyor. Düşün bana bu çocuk konusunda bile tarlan sağlam olsaydı tohumlardan biri tutardı dedi bu laf benim yüreğime oturdu gerçekten . Kim istemez ki çocuğu olsun ama hep beni kusurlu görüyor

Evet canim biz hasta degiliz zaten suan aramizda her sabah yuruyuse cikarim kosuya giderim dyen birileri yok sanirim. Normal gunluk bizim gibi yasayan insanlar Yani rutin hayata devam sadece is yapmam okadar ama ev toplamaya yardim ediyorum kayinvalideme bide yemej yaparim oturdugum.yerden sogan dograrim ne zarari olcakki

Aptal kadin sinir oldum simdi ona. Dengesizi birak sabirli ol duymamazliktan gel kuzum. Benimde 8 yil oldu. Bende kayinpederimle cok sorun yasadim gorumcemle falan. Ama kaynanam olmasa basa cikamazdimm

Aptal kadin sinir oldum simdi ona. Dengesizi birak sabirli ol duymamazliktan gel kuzum. Benimde 8 yil oldu. Bende kayinpederimle cok sorun yasadim gorumcemle falan. Ama kaynanam olmasa basa cikamazdimm

Allah yardımcımız olsun gerçekten çok zor oluyor . Ben inşallah seneye oğlum okula başladığında geçeceğim evime . Inşallah ailemiz daha da büyür o zamana kadar . Senin de şansın varmış kayinvalide konusunda . Rabbim iyilerle karsilastirsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…