EKİM 2020 Dondurulmuş Embriyo Transferi Olacaklar

Negatif çıksa da çok etkilenmem diye düşünüyorum. Yarın duş alacağım, dışarı çıkacağım. Pozitif çıksa çok mutlu şekilde gezeriz. Negatif çıkarsa eşime test yaptığımı söylemem
Yapın gitsin dünyanın sonu degil ya amann sık sık kendini nereye kadar. cıkarsa cıkar😂😂sizden gaz alarak yazdım bunları.

Kızlar ben 5.gün test yapacağım diyorum ama doktorun dediği güne kadar kan vermeyeceğim. Çünkü kimyasal gebelik çok oluyor tüp bebekte biliyorsunuz. Belki de haftasonu pozitif çıkıp haftaiçi düşecek değerim. Allah bilir tabii. Erkenden kan vermeye hiç gerek yok

Kizlar benim bugun sol kasigimda sanci var. Gazdan diye dusundum ama simdi gazim cok yok artik. İnce bir sizi var. Sizliyor gibi tam tarif edemiyorum degisik bir agri aci gibi bisey. Pozitif olanlar sizde de var mi boyle bir sizi
Bende dediğim gibi sadece adet ağrısı oluyor canım bazen şiddetli bazen hafif

Kızlar ben hamile kalmak için 37 ay uğraştım. 3 ameliyat, 7 tedavi geçirdik. Sonunda kızımız doğdu.

İkinciye ilk denemede, ikinci çocuk yapmaya karar verdiğimiz gün hamile kaldım. Kucağımıza almak nasip olmadı ama Allah ol derse olur. Gerisi teferruat ama biz tedbirimizi alalım. Kendimizi yormayalım, fazla ayakta kalmadan iş yapalım. Gerisi Allah’ın takdiri❤️

Kızlar ben 5.gün test yapacağım diyorum ama doktorun dediği güne kadar kan vermeyeceğim. Çünkü kimyasal gebelik çok oluyor tüp bebekte biliyorsunuz. Belki de haftasonu pozitif çıkıp haftaiçi düşecek değerim. Allah bilir tabii. Erkenden kan vermeye hiç gerek yok
Aynen canım cok dogru bn testte yapmıcam persembe kan verrım inşallah pozıtıf sonuclar alalım inşallah Rabbim emeklerımızın karsılıgını boşa cıkarmasın

Yaaa gercekten mı canımm :dua:cıkıyım yanı arabayada bıncem cok korkuyorum bsey olur fln dye hepımızınkı Allah'a emanet valla
Doktorum bana hiç birşey olmaz dedi gercektem abartmayın hazır olda içinizde duran bir embriyo degil o. agır bir yük kaldırmadıgınız sürece ve sürekli cok fazla yürümediginz sürece birşey olmaz Allah ın izniyle. Az rahat olun. Valla psikolojine cok iyi gelecektir o yüzden bi hava alman sart tatlım

Bende oyle dusunuyorum canım ve erken gebelik testinde zaten sonuc cıkar. Doktorun dedigi günde kan verirz oldu bitti

Canim cok tesekkur ederim. Biz gecen hafta pozitifi gorduk cok sukur. Carsamba gunu kese icin gidecegiz. Ama agri sizi olunca acaba bir sey mi oldu diye endise ediyorum. Insallah normaldir boyle olmasi🧿
Ben keseyi görmeye gittiğimde doktora sordum benimde çok oluyordu kasıklarımda ağrı bazen nefes alıp verirken bile bişey batiyormus gibi oluyordu doktor bu haftalarda çok normal ilaçların etkisiyle de oluyor dedi

X