EKİM 2020 Dondurulmuş Embriyo Transferi Olacaklar

Arayıp özür dilediler. 7 yıldır hiç böyle bir şey olmamıştı dediler. Hayırlısı böyleymiş Allah bilir 😊 Karıştırma ihtimali benim de hep aklımdaydı. Ayrıntılı ultrasona girince karışmadığına emin olduk. Kızımın yüzü eşimin yüzünün aynısıydı ultrasonda 😄😄
Rabbimin mucizesi 😍🤣🤣

Bu sekilde 5. güm embriyosu 6. gün test yaptiranların degeri kac cikti genelde. Yani 5-10 da olsa bisey cikar varsa degil mi? 5in altiysa olmamis demektir sanirim.
Benim 5.gun embriyosu 9.gun 127 cikmisti. 5.gunde de az da olsa cikar diye dusunuyorum ama keske birazcik sabretsen😕 kendini boyle cok strese sokabilirsin😕

Benimde 5. Gun 5 aa kalite de emriyom transfer edilmisti 10. Gun negatif sonuc aldim sonra ameliyat oldum sol tüpüm alinicakti ama sag tupum alinmis sag cok kotuymua rahime cizik atilmis yapisiklik temizlenmis simdi dondurulmus emriyolarim var 3 adet 2. Tedaviye basladim estrofem kullaniyorum bakalim bu sefer tutunucakmi

Benimde 5. Gun 5 aa kalite de emriyom transfer edilmisti 10. Gun negatif sonuc aldim sonra ameliyat oldum sol tüpüm alinicakti ama sag tupum alinmis sag cok kotuymua rahime cizik atilmis yapisiklik temizlenmis simdi dondurulmus emriyolarim var 3 adet 2. Tedaviye basladim estrofem kullaniyorum bakalim bu sefer tutunucakmi
Insallah bu son denemeniz olur❤

Bu sekilde 5. güm embriyosu 6. gün test yaptiranların degeri kac cikti genelde. Yani 5-10 da olsa bisey cikar varsa degil mi? 5in altiysa olmamis demektir sanirim.
6.gün 32 çıkmıştı benim. Bence burda erken ilk test yaptiran bendim benden sonra herkes 6.7.8.günler yaptirmaya başladı:) ben önceki transferlerimde de bu şekilde yaptirmiştim. Sabirsiz biriyimdir🤷‍♀️

Ne kadar çok ilki normal olup sonra çocuğu olmayan. Aynı bende 13 yasinda kızım var 10 yıldır istiyoruz olmadi
Ayni sorun bizde de var malesef 10 yasinda oglum var , 4 yildir istiyoruz ama olmuyor 5. Transferimden de negatif aldim 2 gun once. Artik vazmi gecmeliyim bilmiyorum , 4 tane daha dondurulmuş embriyom var ve yaşim 34.

X