EKİM 2020 Dondurulmuş Embriyo Transferi Olacaklar

Yerlesme yerlesmee hemen doktoruna mesaj at kahve rengi degilse riskli olabilir progestan igne yaptirman gerekebilir canim
Kuzum progesteron iğne kullanıyorum .Mesaj atayım mı yine de ?Birde geçen sefer transferde de olmuştu ama böyle değildi , o zaman jel kullanıyordum ondan demişti

Kızlar az önce sildikçe peçeteye kan geldi Acaba yerleşmemi Yoksa başka birşey mi ?İlaçların yan etkisi olabilir mi ?
Ayyy hadi inşallah yerleşmedir. Yat, dinlen canım. Test gününe kadar wc hariç kalkma. Doktoruna haber ver kanamayı. Kan sulandırıcı varsa onu keser muhtemelen

At canm bende igne kullaniyodum kanamam cogalinca gidip igne yaptir demisti.
Jelden olsa anlarsin ya
Bu sefer jel kullanmıyorum .Fitil canım .Zaten sanki böyle bir yerini sürtersin Ya az az kan gelir öyle bir damla bile değil .Şimdi bir daha baktım yok .Acaba silerken tahriş mi oldu dedim Bakayım bi birdaha olursa öyle yazarım doktora

Ayyy hadi inşallah yerleşmedir. Yat, dinlen canım. Test gününe kadar wc hariç kalkma. Doktoruna haber ver kanamayı. Kan sulandırıcı varsa onu keser muhtemelen
Kuzum geçen de 2 damla kahverengi gelmişti .Kan sulandırıcı felan kesmediler .Normal dedi .Çalışıyorım canım mecbur işe gitmem gerek yarın .

Evet sen simdi ayaklarinin altina yastik koy uzan gozlemle bakalim articakmi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…