EKİM 2020 Dondurulmuş Embriyo Transferi Olacaklar

Yaa ben testi atmistim çöpe Hadi inşallah kızlar yaa ❤ Gözlükle baktım simdi yakinlastirip cok hafif bi cizgimsi gibi bisey var gibi olmayadabilir tabii. Hayirlisi cuma günü sabah kaseti yapayım bir de ne cikacak. Cumartesi evlilik yildönümümüz cünkü eşim denizci ya evde olacak o gün inşallah ❤ güzel bir sürpriz olur Rabbim hepimize pozitif sonucu almayı saglikla ilerlemesini ve saglikla kucagimiza almayi nasip etsin insallah insallah dogru görüyoruzdur ve saglikla ilerler ❤ olmasa da beraber paylasiriz üzüntümüzü hayirlisi der dogru zamanda tekrar deneriz hepiniz bana cok iyi geliyorsunuz. İyi ki varız yaa

Sende canim sende ❤
Oyle olucak Allah korusun sonucumuz kotude olsa beraber atlaticaz

Arkadaşlar rahim kalınlığınız kaç mm iken transfer oldunuz?
Bugün reglin 10.günü. Estrofem in 9.günüydü.rahim 6.8mm dedi doktorum. Rahim ince kalmış. Estrofem i günde 4 e çıkardı. Birde viyagra verdi fitil olarak kullancam. Rahmi kalınlaştırıyormuş.rahim en az kaç mm olmalı transfer için?

Canım benim adetin 13.günü 9.6 ıydı.17.gün transfer oldum , artık kaç olmuştur transferde bilmiyorum .

11 12 sınır canim 8 9 10 olsa iyi yani

Evet onlar kalinlasmaya yardimci olur canim. Merkezdeki bi arkadasa da vermisti doktor. Bir de nar suyu ve havuc suyu icmeye calis ilaclari kullan hayirlisiyla kalinlasir

12 mm di benim

Benim de ignelerimde 3. Gunum doktor besinci gunde gel bakalim, olumluysa devam ederiz yoksa 1 ay daha bekleriz dedi. Ne demek istiyor anlamadim. Bazen simetrik olmuyor dedi yumurtalar icin, hic boyle denilip ertelenen oldu mu? Kafama takildi yine tabii

Teşekkür ederim canım

Hadi bakalim 1. Gunu bitirdim gayet guzeldi taki oksapari vurulana kadar Allahm karnim yandi kavrulduu bi 5 dakka kımıldayamadim sonra gecti Allahim cektigimiz cilelerin mukafatini goster
Amin inşallah benim iğnelerimi de eşim yapıyor her akşam boncuk boncuk terliyor yazık, göbeğim desen mosmor oldu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…