EKİM 2020 Dondurulmuş Embriyo Transferi Olacaklar

CAnım 6.gün embriyosu demek gelişimi yavaş embriyo demek .Yani 5.günde tamamlanacakken yavaş gelişip 6.günde tamamlanıyor .O 6aa 5.gün embriyosu da olabilir 6.gün de olabilir .O sayılar günü ifade etmiyor .Birde 2.gün ve 3.gün embriyosuysa hücreleri söyleniyor .5 ve 6.günde kaliteleri söyleniyor

Benim 11. Gün 997 di senin değer 11 de 1500 leri bulur bu da çok net çift bebiş geliyor demek
Resmen bu mesajı ssledim inşallah inşallah dediğin gibi olur. Acaba yine kan tahlili vermeme gerek varmı? Bugün merkez sinirlerimi bozdu en geç saat 2de sizi arayıp cevabı söylerler dediler. Saat 4de aradım pardon ama hamileysem bu 2saatte stresten gitti dedim. Sonra aradılar kadın diyorki siz bugün dr ile görüşmedinizmi zaten ne alaka dedim ben kan verdim sonucumu istiyorum dedim (annem de dr gitmişken dra selam verelim ayıp dedi ve pzrtsi kan tahlili yaptırdıgımı falan da söyledik) neyse kadın diyorki arayıp sonucu söylemedilermi hayır dedim. Diyorki tamam dr ameliyatta çıkınca sizi arar. Ay nasıl sinir oldum direk ses tonumu değişerek siz bana test sonucumu söylermisiniz lütfen!! Dedim kadın direk korkarak tabi tabi sonuc pozitif dedi. Eee onu biliyorum değer kaç dedim anca öyle söyledi. Sonuç doktorumla daha konuşmadım acaba tekrar teste ihtiyaç varmı Gerçi 277-i duyunca 15gün sonra ultrason dedi

Bu ikinci testin değil mi? Benden iki tane istediler 997 2090 olunca tamam yeterli dediler. 13. Gündü 1 hafta sonra keseye çağırdılar keseden 10 gün sonra da kalp atışına. Bence yeter gayet net artış var gerçi bana kalsa keseye gidene kadar gün aşırı verecektim de eşim benden akıllı olunca izin vermedi

İynelerden sıkıldım ya ama hergün idrar testi yapabilirim her sabah saat 7de fitil için uyanıyorum alışmıştım test yapmaya. Ben doğuruncaya kadar inanmamki hergün idrar testi yapar evet gerçekten hamileyim derim Ay inşallah hepimizde Allah sonunu hayır eder sağ salim kucağımıza alırız

Ben 5. Gün embriyosunu 5. Gün testle test etmiş biri olarak kafayı yemek üzereyim kendimi kötü sonuç varsa erkenden öğrenip hazırlamayı düşünüp yapmıştım ama yanıltabiliyor tabiki hergün3-4 kez test yapıyorum bi yandan iyi bi yandan kötü bişey. Oyuzden iyi düşün kötü çıkarsa ve iyi çıkarsa ne kadar üzülüp ne kadar kendini kaptıracağını ona göre yap yada yapma yaparsam haber vermeyı unutma

Ahahahah ya bende 5. Günde yaptım 6. Günde yaptım tık yok daha bakalım ne olacak

Düşürdü mü ayyy inanamıyorum keşke sikayet etseydınız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…